Agencja pracy tymczasowej Bydgoszcz pomogła

Jako rolnik wiem, jak ciężka jest praca na polu. Już od najmłodszych lat starałam się pomagać rodzicom w prowadzeniu gospodarki. Wiadomo, ze na początku nie robiłam nic wielkiego. Karmiłam nasze zwierzaki, siałam kwiatki w ogrodzie, czy przyglądałam się pracom ogrodniczym.

 

Agencja pracy tymczasowej Bydgoszcz miała możliwości

 

Z czasem zaczynałam już coraz bardziej pomagać, żeby wdrażać się do przejęcia gospodarki w przyszłości. Kilkakrotnie brałam udział w zbiorach i za każdym razem kończyło się do dla mnie niesamowitym zmęczeniem i zakwasami. Jedyne co było dobrego, to fakt iż zasypiałam wtedy zaraz po położeniu się do łózka. Ojciec co roku zatrudniał pracowników do pomocy przy zbiorach, ale z roku na rok było coraz gorzej. W tym roku znalazł się tylko jedne chętny. Trzeba było coś z tym zrobić. Ojciec uznał, ze tylko agencja pracy tymczasowej Bydgoszcz jest w stanie nam pomoc. Specjaliści na pewno pomogą mu w znalezieniu chętnych. Okazało się, ze agencja jest tak pomocna jak sądziliśmy, ale zaznaczyła, że to są pracownicy z Ukrainy. Są jednak chętni i gotowi rozpocząć od razu pracę. Mój ojciec nie miał wyjścia i musiał ich przyjąć, skoro żadnego chętnego nie było. Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Na szczęście okazało się, że pracownicy ze wschodu to była bardzo dobra decyzja.

Pracowali bardzo dobrze, nie narzekali i byli wytrwali. Zbiory nigdy nie poszły nam tak dobrze, jak w tym roku. Mój ojciec był tak nimi zachwycony, ze zapewnił ich, ze jeśli w przyszłym roku też będą szukać zajęcia to on ich przyjmie z otwartymi ramionami.