Asymetryczne baseny kąpielowe

Każdy ma swoje poczucie estetyki. Ostatnio rozmawiałam ze znajomym i nie mogliśmy się dogadać w sprawie basenów. Oczywiście, ani mnie, ani jego nie stać na wielki basen montowany na stałe w ogródku.

Baseny ogrodowe mogą przybierać różnorodne kształty

baseny ogrodoweNawet nie mamy ogródka, ale pogadać sobie można. Chodziło nam właśnie o duże, solidnie wykonane baseny kąpielowe, a nie o jakieś malutkie, gumowe, przeznaczone dla małych dzieci. On twierdził, że najlepiej prezentują się baseny ogrodowe asymetryczne, a ja nie zgadzałam się z tą opinią. Dla mnie najlepsze są te prostokątne. Można przynajmniej spokojnie sobie popływać, przebyć jakiś konkretny dystans. Basen ogrodowy to wprawdzie nie jest zazwyczaj coś tak okazałego, jak pływalnia, ale już można sobie na spokojnie popływać. Chciałabym mieć taki basen, ale jakbym miała asymetryczny, to też bym nie pogardziła. Nie zgadzam się jednak, że takie baseny ogrodowe często oferowane przez producentów są ładniejsze. O gustach się jednak nie dyskutuje, więc nie dojdziemy raczej do porozumienia. W każdym razie miło się rozmawiało o tych basenach i były one dla mnie inspiracją. Postanowiłam, że może kiedyś sprawię sobie basen w ogrodzie. Najpierw jednak dom. Może będę miała po prostu bogatego partnera życiowego i wtedy uda mi się jakoś doprowadzić marzenia do realizacji. Nie wiem czy to się spełni, ale zobaczymy. Może też po prostu sama sobie zapracuję na te baseny.

W końcu wystarczy być trochę przedsiębiorczym i na pewno się uda. Zresztą też nie jest dla mnie to takim wielkim marzeniem, żeby tak bardzo się tym przejmować.