Atrakcyjna cena sztucznej trawy

Sztuczna trawa to wart uwagi na rynku budowlanym materiał, który znajduje doskonałe zastosowanie na wszelkich terenach otwartych i półotwartych: tarasach, ogrodach, boiskach i placach zabaw dla dzieci. Można stosować go wymiennie jako element wykończenia podłogi, czyli swoistą praktyczną wykładzinę. 

Trawa w korzystnej cenie

sztuczna trawa w atrakcyjnej cenieGłówną pozytywną cechą trawy z materiału syntetycznego jest jej ogromna wytrzymałość oraz długo utrzymujący się efekt świeżości wizualnej. W ofercie sztuczna trawa w atrakcyjnej cenie, w różnych wymiarach, które z łatwością da się dopasować do każdej przestrzeni. Trawa dostępna w kilku wariantach: metrowe snopki – jako element dekoracyjny w cenie 120 zł. Wykładziny okrągłe – 60 zł/metr; wykładziny rozwijane cięte – 80zł/metr. Jest to korzystna oferta cenowa, przy której również istnieje możliwość skorzystania z rabatu (zniżki na zakup hurtowy – 10% na każdy kolejny metr powyżej 5). Trawa jest wykonana techniką maszynową, szyta na siatkach z polipropylenu najwyższej jakości, podkład z lateksu. Producent korzysta z materiałów recyclingowych w trosce o środowisko i klimat. Wykładzina tkana gęsto, co pozwala uniknąć nieefektownie wyglądających prześwitów strukturalnych. Za staranny wygląd odpowiada równo docięte runo, a kolor oddaje prawdziwą intensywną zieleń żywej trawy. Materiał jest ognioodporny, o wysokim stopniu bezpieczeństwa, a także odporny na mróz i promienie UV, dzięki czemu wykładzina może być pozostawiona na otwartej przestrzeni bez względu na warunki atmosferyczne – nie niszczeje. 

Produkt stanowi doskonały rodzaj dekoracji każdego tarasu i świetną alternatywę dla innych wykładzin, a jej zieleń działa kojąco na system nerwowy człowieka. Dla poszukujących trwałych i praktycznych rozwiązań ogrodowych.