Będę sprzedawać najlepsze meble

Dzisiaj dowiedziałam się, że zostałam przyjęta do firmy w której starałam się o posadę. Firma ma bardzo dobra opinię w naszym mieście. Ma sporo zamówień i ciesze się, że będę mogła należeć do tego zespołu. Mam nadzieję, ze szybko nauczę się nowych obowiązków i będę sobie dobrze radzić w trakcie pracy. 

Zbieram zamówienia od klientów na meble

meble na wymiar kraków cenyBędę odpowiedzialna za zbieranie i wprowadzanie do systemu zamówień na meble od różnych klientów. Będę ich obsługiwać na miejscu w naszej firmie a jeśli będzie taka potrzeba będę do nich jeździć i podpisywać wszystkie formalności bezpośrednio u nich. Już nie mogę się doczekać początkowego szkolenia, na którym zostanę wprowadzona we wszystkie systemy, z których na co dzień będę musiała korzystać. Meble na wymiar Kraków ceny są chętnie wybierane przez naszych klientów. Jako pracownik firmy będę miała przy sobie różne katalogi, które muszę prezentować naszym klientom. W katalogach znajdują się wszystkie niezbędne informacje o naszych meblach. Meble na wymiar Kraków ceny są wykonywane przez najlepszych pracowników, którzy są zatrudniani w naszej firmie. mają wieloletnie doświadczenie i znają się na swojej pracy. Musze przyznać, ze nie sądziłam, że szkolenie wstępne będzie aż tak interesujące. Dowiedziałam się wielu cennych informacji odnoście mebli, które są przygotowywane przez naszych fachowców. mam nadzieję, że będę potrafiła zdobytą wiedzę przekazać naszym klientom. Meble na wymiar Kraków ceny bardzo mi się podobają i muszę przyznać, że katalog robi wrażenie. 

Miałam już pierwsze spotkania. Na razie odbywają się pod okiem bardziej doświadczonego pracownika, który mi we wszystkim pomaga. Kiedy będę gotowa do samodzielnych spotkań będę musiała sobie ze wszystkim radzić sama. Na pewno sobie poradzę bo bardzo polubiłam tą pracę.