Busy do Anglii i paczka dla męża

Przez wiele lat mój mąż pracował w Anglii. Mieliśmy trochę długów, które trzeba było spłacić w dość szybkim tempie. Pozostało nam tylko jedno wyjście i musieliśmy się na chwilę rozdzielić. Moim zdaniem była to jedyna szansa na stworzenie dla nas rozsądnego pomysłu na przyszłość.

Busy do Anglii kursowały systematycznie

busy do AngliiTen okres był dla wszystkich bardzo trudny. Ja nie pracowałam i zajmowałam się dziećmi. Opieka nad nimi była nie zwykle trudna. Przewóz osób Anglia Polska był trochę kosztowny dlatego nie łudziłam się na częste spotkania. Ograniczaliśmy się na święta oraz wyjątkowe okazje aby zaoszczędzić każdy grosz. Moim zdaniem i tak ta cała sytuacja uratowała nas z gorszych kłopotów. Busy do Anglii kursowały dość systematycznie i wiedziałam, że można coś rozsądnego zorganizować. Pewnego dnia udało nam się zrobić niespodziankę i odwiedzić męża w Leeds. On zajmował się naprawianiem samochodów. Jako mechanik miał bardzo dużą wiedzę i oferowano mu naprawdę wspaniałe wynagrodzenie. On chciał abyśmy do niego przyjechali i tam zaczęli lepsze życie. Na razie nie chciałam nawet o tym myśleć. Czasami wysyłałam tam jakieś przesyłki do Anglii dzięki prywatnym przedsiębiorcom. Tam pakowałam konfitury oraz racje żywnościowe. Podobno miejscowy chleb na nie ciekawy smak, a ja chciałam dawać jej coś bardziej smacznego.

Ostatecznie ostatni przewóz osób Polska Anglia odbył się dla nas w lipcu. Wtedy stwierdziłam, że czas na przeprowadzkę i moja rodzina nie może żyć w takim systemie. Uznaliśmy, że ja też miałabym szansę na znalezienie pracy i rozpoczęcie życia w lepszych warunkach. Znałam język angielski dlatego niczego się nie obawiałam.