Buty Daniel – prezent na roczek

Dostałam zaproszenie od koleżanki na roczek mojej chrześniaczki. Zupełnie nie wiedziałam co jej sprezentować. Nie mam za dużego doświadczenia z dziećmi w związku z czym nie znam ich potrzeb, a zwłaszcza takiego malucha. Postanowiłam więc poradzić się eksperta czyli mojej mamy.

Buty daniel są dobrym pomysłem na roczek

buty profilaktyczne dla dzieciPrzede wszystkim chciałam, aby prezent był praktyczny. Dzisiejsze dzieciaki mają setki zabawek, którym nie oszukujmy się nie poświęcają zbyt wiele zainteresowania. Zwykle jest to coś interesujące na maksymalnie dzień. Nie chciałam więc, zagrać mieszkania mojej przyjaciółki kolejnym chodzikiem, mówiącym misiem, czy klockami. Kolejnym pomysłem był kocyk, jednak gdy zapytałam koleżanki, czy rzeczywiście małej potrzebny jest kocyk, dowiedziałam się, że ma ich już pięć. Cóż może być jeszcze prezentem dla rocznego dziecka? Do głowy przyszło mi tylko to co kochają każde kobiety czyli ubrania. Po konsultacji z mamą, stwierdziła że to dobry pomysł jednak dużo bardziej potrzebne mogą okazać się buty profilaktyczne dla dzieci. Musiałam przyznać mamie racje, gdyż z ostatnich obserwacji zauważyłam, że moja chrześniaczka poczyna pierwsze próby stawiania kroków. Po przeczytaniu wszystkich opinii w internecie zdecydowałam się na buty Daniel. Producent ten nie tylko miał wiele pochlebnych komentarzy, ale również najwięcej wzorów. Zdecydowałam się na różowe buciki, mające piękne tęczowe wkładki profilaktyczne. Po prostu cudo!

Mój prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Nikt nie wpadł na tak oryginalny prezent a moja przyjaciółka stwierdziła, że to świetny pomysł, gdyż już niedługo buciki z pewnością się przydadzą. Z pewnością mogę stwierdzić, że spodobały się one również solenizantce;)