Często korzystałem z usług drukarni internetowej

Prowadziłem jednoosobową działalność i jakoś mi szło całkiem nieźle. Wielu znajomych zresztą korzystało z moich usług, bo zajmowałem się projektowaniem wizytówek i byłem w tym całkiem niezły. Nie wynajmowałem żadnego lokalu i pracowałem w domu bo tak było wygodniej. 

Zamówienie wizytówek w drukarni internetowej

drukarnia internetowa wizytówkiPewnego razu zadzwonił do mnie jakiś nowy klient, który zamówił dość sporą ilość wizytówek imiennych. Swego czasu korzystałem z usług drukarni internetowej i postanowiłem wrócić do tej współpracy na stałe. Ja sam nie posiadałem drukarki a na miejscu ceny były wyższe. Zaprojektowana przeze mnie wizytówka spodobała się klientowi i zleciłem jej wydrukowanie. Ta drukarnia internetowa wizytówki wykonywała bardzo dobrze i na dobrej jakości papierze o czym miałem okazję już kiedyś się przekonać. Kiedy drukarnia wykonała dla mnie wizytówki i je odesłała to zanim skontaktowałem się z klientem to je sprawdziłem. Musieli tam zmienić papier, ponieważ wizytówki były o wiele lepsze. Od tego czasu wszystkie druki wizytówek zlecałem tylko do tej drukarni, bo zawsze byłem zadowolony z ich usług. Wywiązywali się z terminów bez problemu a gotowe wizytówki zawsze docierały do mnie nie później ja po dwóch dniach od złożenia zlecenia. Nawet zauważyłem, że dzięki tej współpracy zacząłem lepiej zarabiać, bo za drukowanie wizytówek płaciłem tanio. Ta współpraca zdecydowanie mi odpowiadała i nie wyobrażałem sobie, żeby zlecać drukowanie wizytówek jakiejś innej firmie. 

Po dwóch latach przeniosłem się do profesjonalnego biura, ponieważ wpadało mi sporo zleceń i spotykałem się z klientami. Nie chciałem przyjmować ich w swoim domu, bo wychodziłem z założenia, że było to mało profesjonalne. Poza tym za wynajmowany lokal płaciłem małe pieniądze.