Dobra strategia marketingowa to klucz do sukcesu

Zwykle wywody na temat czyjejś działalności gospodarczej nie należą do specjalnie interesujących i przyznaję, że ilekroć czytam tego typu wpisy na blogach, zachodzą w głowę po co ludzie mieliby pisać coś takiego. Wszystko jednak zmienia się, kiedy i nas spotyka coś niezwykłego w naszym biznesie.

Video marketing wciąż skuteczny

video marketingZ powodu spadających ostatnio obrotów w naszej firmie postanowiliśmy szybko zadziałać i zatrudniliśmy profesjonalną agencję marketingową, aby pomogła nam wyjść z kryzysu. W końcu nie może być aż tak ciężko dobrze zareklamować montaż okien, prawda? Już na wstępie ustaliliśmy, że trzeba zmienić stronę internetową na bardziej nowoczesną i profesjonalną. Szybko też do naszych zespołów wyjeżdżających do zamówień dołączyły kamery. Filmy korporacyjne miały być jednym z naszych narzędzi do walki o powrót na rynek. Widziałem, że pracownicy na początku byli trochę sceptyczni, ale panowie z agencji marketingowej byli niezwykle wyrozumiali i szybko udało się wypracować przyjazną atmosferę. Zgodnie z zaleceniami otworzyliśmy również kanał firmy na znanym portalu filmowym, aby można było w promocji naszej firmy zastosować dobrodziejstwa, jakie niesie ze sobą video marketing. Okazało się, że spoty reklamowe przeznaczone do internetu znacznie się różnią od takich, jakie możemy zobaczyć w telewizji, co umożliwia dotarcie do klienta na wiele różnych sposobów.

 

Filmy reklamowe nakręcone na potrzeby kampanii rzeczywiście podziałały! W tej chwili negocjujemy dalszą współpracę z firmą, która nam pomogła. Jak się okazuje, nie można spać na rynku, bo nie zwracając uwagi na nowe trendy, można szybko z niego wypaść!

Zainteresowanym polecam firmę loff studio