Dobre projektowanie wnętrz

Razem z moim mężem i dzieciakami otrzymaliśmy w spadku po babci dom na wsi. Dom był bardzo ładny, ale stary i zaniedbany. Dodatkowo należała do niego bardzo duża działka. Działka liczyła sobie ponad czterdzieści siedem arów i miała plan protego prostokąta. Miejsce gdzie znajdował się dom było malownicze i piękne – aż chciało się tam zamieszkać.

Sama zostałam najlepszym projektantem wnętrza miasta Poznań

dobry projektant wnętrz z PoznaniaPoczątkowo myśleliśmy o sprzedaży domu po babci, jednakże ostatecznie zdecydowaliśmy na odnowienie go i zamieszkiwanie tam na stałe. Dom znajdował się pod samym Poznaniem, a my tam pracowaliśmy, dzieci również chodziły do szkoły do Poznania. Dojazd do miasta był bardzo dobry. Bardzo cieszyłam się na tą przeprowadzkę z ciasnego mieszkania do dużego domu w pięknej okolicy. Dzięki temu domu zyskałam także nowy przydomek a mianowicie – dobry projektant wnętrz z Poznania. Stało się tak, ponieważ postanowiłam sama urządzić swój dom po swojemu. Chciałam, żeby oddawał on całą mnie. Ja miałam się tam dobrze czuć, nie chciałam żeby był to projekt od kalki jak to się robi na rynku, miał to być dom z duszą. Taki był mój zamysł. W ostateczności wymieszałam chyba wszystkie możliwe style razem, jednakże sam efekt był świetny. O czym każdy mi zawsze mówi, miałam już nawet masę zamówień na wnętrza od znajomych oraz rodziny. Jednak się chyba na razie nie zdecyduję na ich realizację, ponieważ jest to bardzo wymagający i męczący proces a ja mam swoją pracę zawodową. Być może kiedyś z niej zrezygnuję na rzecz projektowania wnętrz.

W moim nowym domy zastosowałam kilka bardzo nowych patentów. Mogę nazwać się śmiało prekursorem w tej dziedzinie. Pewnie dlatego też posypało się dla mnie tylko ofert pracy jako projektanta wnętrz. Przyznaję, że bardzo mi się to podobało.