Dobry nocleg w Pradze

hg0736275500Spośród wielu hoteli funkcjonujących w Pradze, jeden jest naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny – to hotel Aquapalace Praga.Oferuje on przestronne i wygodne pokoje różnego typu. To pozwala na spełnienie oczekiwań zarówno singli, par, rodzin czy biznesmenów. To klimatyczne miejsce jest idealne zarówno na rodzinne wyprawy jak i służbowe wyjazdy.

Hotel Praga proponuje znacznie więcej niż tylko możliwość wynajęcia pokoju podczas pobytu w stolicy Czech. To właśnie tutaj istnieje eleganckie i funkcjonalne centrum konferencyjne. Zostało zaprojektowane i wybudowane w sposób świadczący o tym, że każdy szczegół został dokładnie przemyślany. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt ułatwiający prowadzenie spotkań, wykładów czy konferencji. Z pobytu w Hotelu  zadowolone również będą pary. Piękna okolica sprzyja do licznych, długich spacerów i poznawania historii miasta.

Wielką popularnością cieszy się strefa zwana światem saun. To tu można skorzystać z dobrodziejstw aż dwunastu rodzajów saun. Aquapalace Praga może również poszczycić się strefą wellness, która oferuje wszelakie masaże, zabiegi kosmetyczne oraz lecznicze. Pary chętnie korzystają z wanny z hydromasażem, dzięki której można się doskonale odprężyć. W Aquapalace  szczęśliwi będą również najmłodsi goście hotelowi.

W Aquaparku Praga będą mogły bawić się w ogromnym aquaparku, który znajduje się tuż obok hotelu. Jednak ten wodno – sportowy kompleks stanowi wspaniałą rozrywkę także dla dorosłych. To, o czym warto wspomnieć, to świetna międzynarodowa kuchnia prowadzona przez prawdziwych profesjonalistów. Wyśmienite dania z różnych stron świata, specjalne menu  dla dzieci – wszystko podane w piękny i estetyczny sposób. Dzieci są zachwycone stworzonym na ich potrzeby Prima barem, który oferuje desery lodowe i koktajle mleczne.

Wszystkie te atrakcje czekają na gości właśnie w Hotelu Praga. Dzięki temu każdy klient wspomina swój pobyt w Pradze z wielką przyjemnością i z chęcią wraca właśnie w to miejsce.