Druk 24 h – Kraków.

druk 24hW ostatnim numerze krakowskiego miesięcznika „Twoja firma” w całości poświęconego reklamom oraz ogłoszeniom reklamowym, przeczytać można było między innymi ogłoszenie zatytułowane: „Druk 24 h na dobę – Kraków:. Treść samego ogłoszenie przedstawiała się w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnego druku 24 h, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy „Twój druk”.

„Twój druk” jest fachową drukarnią, która swoją działalność rozpoczęła w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym dziewiątym. Ten piętnastoletni okres naszego funkcjonowania w branży pozwolił nam na zdobycie jakże cennego doświadczenia oraz znacznej liczby zadowolonych z naszych usług klientów. Usługi, jaki świadczymy odznaczają się przede wszystkim profesjonalizmem, rzetelnością, wysoka jakością oraz niską ceną. Fakt, iż nasza drukarnia pracuje przez całą dobę sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie o każdej porze dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu. Jeżeli więc jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, to zapraszamy do naszej siedziby. Znajdujemy się przy ulicy Królowej Jadwigi sto sześć w Krakowie. Czekamy na Państwa siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Realizujemy ponadto zamówienia telefoniczne, jak i nadesłane drogą mailową.

Nasz telefon to: dwanaście, dwadzieścia pięć, trzydzieści cztery, sto dwadzieścia jeden. Adres mailowy zaś to: www.druktani.karkow.pl. Pamiętaj, czekamy właśnie na Ciebie.