Duże namioty na imprezę rodzinną

Któregoś dnia, dostaliśmy wiadomość, że przyjedzie nasza rodzina z zagranicy. Nie widzieliśmy się z nimi od około pięciu lat. Ostatnio na jakimś pogrzebie, jak wiadomo, rodzinę spotyka się albo na weselach, albo na pogrzebach. Jednak tym razem wzięli duży urlop i postanowili wybrać się do nas w odwiedziny.

Rodziny i duże namioty

wynajem dużych namiotówZ tej okazji, postanowiliśmy zorganizować dużą imprezę. Moja rodzina jest bardzo rozrywkowa. Utrzymać ich wszystkich w domu to nie tak łatwo. Postawiliśmy na wynajem dużych namiotów i zorganizowanie dużej zabawy na polu. Oczywiście moją rolą było złożenie namiotów, wraz z braćmi. Namęczyliśmy się przy tym trochę, bo w końcu namioty są dość spore i masywne. Po jakimś czasie udało się postawić trzy namioty i mama z radością odparła, że imprezę można zacząć. Oprócz namiotów, w których mieliśmy bawić się w dzień, wynajęliśmy dwa domki, aby można było się w nich przespać. Całe przyjęcie działo się nad dużym stawem, jest to taka przestrzeń rekreacyjna, każdy może wynająć sobie to pole na jakiś czas, tak samo zresztą jak namioty. Właściciel zawsze idzie klientom na rekę, i można się swobodnie z nim dogadać. Z dala od domów, nie trzeba przejmować się, że komuś będzie przeszkadzał hałas. Cała nasza rodzina harcowała w namiotach, tańczyli i bawili się do świtu. Same namioty w sumie by wystarczyły, bo chyba tylko ze dwóch wujków poszło spać. Wszyscy się tak dobrze bawili, że nie w głowie im było odpoczywanie.

Dobrze czasem spotkać się z rodziną. Jednak ja wolę robić to na neutralnym gruncie, tak jak tutaj właśnie na wynajętym polu z wodą, i namiotami. Jak się wszyscy rozszaleją, to mogliby roznieść dom. A tak, to nikt do nikogo nie miał żalu i wszyscy dobrze się bawili. Takie namioty i domki to super sprawa.