Fermy drobiu – zdrowe, ekologiczne jajka

jajkoFerma jajek Kaźmierczak to ekspert w każdym calu w kwestii hodowli. Trudni się kompleksową produkcją kur, utrzymanych z zastosowaniem wszystkich zasad unijnych, przez co powstałe jajka możemy śmiało zaliczyć do takich z hodowli ściółkowej, od szczęśliwych kur. Ferma Kaźmierczak to głównie pola – samodzielnie uprawiane uprawy pełne wartościowego ziarna, hodowanego bez sztucznych nawozów. Tą paszą żywione są kury, które hoduje się w profesjonalnych fermach.

Mają one przestronne klatki, odpowiednie ściółki, zagwarantowane zdrowe wiejskie powietrze. To powoduje, że kwoki znoszą wielkie, smaczne jajka będące doskonałym źródłem minerałów, szybko przyswajalnych białek i wapnia, a więc spokojnie możemy je podawać choćby małym dzieciakom. To istotne, ponieważ jajka Kaźmierczak są poddawane wszelkim badaniom, by mogły je spożywać wszelkie grupy wiekowe bez żadnych obaw o zdrowie. Jajka pakowane są w określonych ilościach do wygodnych wytłaczanek, które zapewniają trwałość towaru, lecz także optymalne warunki ich transportowania. Gospodarstwo rolne Kaźmierczak zapewnia porządną dostawę jaj do odbiorców hurtowych, dzięki doskonałej organizacji.

Ferma każdego dnia produkuje około 50 tysięcy jajek, co zapewnia odpowiednią dostawę pomniejszym podmiotom. Nabywając jajka od fermy Kaźmierczak fundujesz zdrowie sobie i swoim bliskim, a dodatkowo otrzymujesz satysfakcję, że przyczyniasz się do finansowania najlepszej, spełniającej wszystkie wymagania fermy, zamiast bezlitosnych hodowców kur, którzy idą na ilość, a nie jakość towaru.

Leave a Reply