Fiorda – preparat korzystnie wpływający na śluzówkę jamy ustnej i gardła

Jama ustna i gardło stanowią ważny odcinek przewodu pokarmowego człowieka. Jama ustna spełnia wiele istotnych funkcji, a mianowicie: przyczynia się do wstępnej obróbki pokarmu, umożliwia odbieranie wrażeń smakowych za pomocą kubków smakowych, pozwala na artykułowanie głosek i rożnych dźwięków itp.

Gardło natomiast jest miejscem, w którym krzyżują się ze sobą dwie drogi: pokarmowa i oddechowa. Ważne jest, aby te narządy dobrze funkcjonowały, zapewniając człowiekowi komfort jedzenia, mówienia czy choćby oddychania. Istnieje bowiem wiele chorób jamy ustnej i gardła: od chorób błony śluzowej (grzybic, chorób bakteryjnych i wirusowych), poprzez choroby przyzębia, zębów czy wady wrodzone. Częstym problemem pojawiającym się u wielu osób jest zapalenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Aby zniwelować tę przypadłość, warto pamiętać o dostępnych na naszym rynku preparatach, które wspomagają odpowiednie funkcjonowanie jamy ustnej i gardła oraz korzystnie wpływają na śluzówkę. Jednym z nich są pastylki Fiorda, zawierające w swoim składzie naturalne składniki: wyciąg z porostu islandzkiego, laktoferynę oraz wyciąg z owoców dzikiej róży. Fiorda korzystnie wpływa na stan błony śluzowej gardła, krtani, a nawet strun głosowych. Porost islandzki i dzika róża tworzą powłokę ochronną na powierzchni błony śluzowej, dodatkowo mają działanie łagodzące.

Pastylki Fiorda są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które: oddychają suchym powietrzem ogrzewanym lub klimatyzowanym, mają obciążone wiązadła głosowe (np. nauczyciele, muzycy), dłuższy czas oddychają przez usta (np. sportowcy), przebywają w zadymionych i zanieczyszczonych pomieszczeniach, odczuwają suchość w jamie ustnej. Odczuwasz suchość i dyskomfort w jamie ustnej, sięgnij po pastylki Fiorda. Doskonałe składniki pastylek ich porzeczkowy smak sprawią, że poczujesz natychmiastową ulgę. Zapomnij o problemach z gardłem, wypróbuj Fiorda i nie martw się o całą resztę!