Folia stretch i koperty do pakowania

Kupowaliśmy ostatnio w firmie hurtowo wszystkie niezbędne rzeczy do pakowania. Okazało się, że będzie trzeba mieć ich całkiem sporo. Pokończyło nam się wszystko, a trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność, tym bardziej, że niebawem chcemy wystartować także ze sprzedażą internetową naszych produktów.

Folia stretch maszynowa – najlepsza do pakowania

folia stretch maszynowaMusieliśmy zakupić wszystkie rozmiary kopert, a także kilka standardowych rozmiarów kartonów. Wszystko powoli się przygotowuje. Wiemy, że przyda się też folia stretch. Wszystko wygląda bardziej profesjonalnie, jeśli jest w nią zapakowane. Oczywiście, można też wziąć po prostu folię, którą daje kurier, jeśli dana firma z nim współpracuje. Mimo wszystko jednak nieraz warto, aby paczka była owinięta w coś jeszcze grubszego, bo taka może być folia stretch jumbo. Sprawia ona wrażenie trwalszej niż taka foliowa koperta z firmy kurierskiej. Wypróbujemy zresztą niebawem różne rozwiązania. Do wszystkiego można dojść metodą prób i błędów. Kiedy przyjeżdżają do nas kartony z towarem, często widać, że owija je folia stretch maszynowa. Sądzimy więc, że jest to dobre rozwiązanie i często stosowane. Można więc je podejrzeć od konkurencji. Na pewno nie podziała to na niekorzyść. Folia stretch ma wiele plusów. Poza tym jednak musimy zastanowić się, jak grube kartony będą najlepsze.

Dobrze będzie przetestować kilka firm, które je oferują. Poza tym przyda się też na pewno folia bąbelkowa, bo kiedy towar jest bardziej delikatny, ona na pewno znajdzie swoje zastosowanie. Jesteśmy o tym przekonani.