Fotografia ślubna i pałac w Lubostroniu

Lubostroń jest to mała miejscowość w województwie kujawsko-pomorskim znajdująca się niedaleko Bydgoszczy. Podobnie jak Ostromecko stała się ona miejscem docelowym dla wielu fotografów ślubnych.

W pałacu w Lubostroniu można zrobić piękne zdjęcia ślubne

fotografia ślubnaDlaczego właśnie tam zmierzają? Ponieważ poszukują nowych miejsc do zdjęć plenerowych, nie są już usatysfakcjonowaniu tym co znajdują w samej Bydgoszczy, zatem ruszają tam na łowy. W końcu fotografia ślubna bydgoszcz się zmienia, więc trzeba poszukiwać nowych rozwiązań, także w temacie takim jak fotografowanie młodej pary z okazji ślubu i wesela. Co znajdziemy ciekawego w takiej miejscowości, żeby fotograf na ślub zechciał tam pojechać? Na pewno na uwagę zasługuje pałac w Lubostroniu, jak również park jaki go otacza. Sam pałacyk jest malutki, ale bardzo urokliwy. Szczególnie na parterze znajduje się reprezentacyjna sala, idealna jeśli chodzi o zdjęcia ślubne. Na pewno będą one wyglądały bardzo elegancko, klasycznie, a do tego z pomysłem. Władze pałacu już dawno dostrzegły jego potencjał i teraz każdy fotograf ślubny musi zapłacić za możliwość fotografowania młodej pary w samym pałacu. Obecnie cena to pięćdziesiąt złotych za godzinę. Wydaje się to być dużo, ale w drugiej strony fotograf ślub bierze tyle pieniędzy ze stać go na wynajem takiego pałacyku na godzinę lub dwie, do zrobienia w nim zdjęć. W końcu młoda para powinna być usatysfakcjonowana, takim działaniem. Z pewnością również fotograf wesele będzie chciał robić zdjęcia w otaczającym pałacyk parkiem.

Jest w nim mnóstwo dużych, starych drzew, jak również krzewów kwiatowych. Znajduje się nawet niewielki zbiornik wodny, a obok niego na jednym z drzew wisi huśtawka. Takie zdjęcia na pewno będą bardzo romantyczne i nastrojowe, idealne na ślub.

Sprawdź to http://tematslub.pl