Ile kosztuje traktorek Stihl?

Chyba każdy z nas zna firmę Stihl i zapewne kojarzy ją z wszelkiego rodzaju sprzętem dla ogrodu, tudzież z takim, który służy do cięcia, piłowania i koszenia. W tym przypadku, interesuje nas własnie ostatni aspekt, bowiem zakup dobrej kosiarki wcale nie jest tak oczywisty.

Traktorki ogrodowe od Stihl

kosiarka traktorek stihl cenaWiele osób stawia na kosiarki ręczne lub samojezdne, jednak jeśli chcemy pozbyć się z trawy z dużych powierzchni, staną się one nieomal bezużyteczne. Bowiem ich wydajność jest stosunkowo niska, a pobór mocy duży, co kompletnie się nie kalkuluje, zwłaszcza w wersji spalinowej. Dlatego też, zdecydowanie warto wejść na wyższy poziom i zastanowić się nad zakupem traktorka ogrodowego. To pojazd wielofunkcyjny, który służyć może nie tylko do koszenia i podkaszania, ale także do mulczowania. Jest wyposażony w mocny silnik, dzięki czemu rozwija prędkość dwudziestu kilometrów na godzinę, co wydatnie przyspiesza proces koszenia. Jest ono bardzo dokładne, albowiem specjalna nakładka kosząca, pozwala pozbyć się źdźbeł o wysokości nawet kilkunastu centymetrów. Jeżeli zainteresowała nas kosiarka traktorek Stihl cena takich pojazdów oscyluje w granicach ośmiu-dziesięciu tysięcy złotych. Nie jest to wiele zważywszy na fakt iż posłuży nam ono przez długie lata. Traktorki wyposażone są także w przednie i tylne lampy LED-owe, toteż, koszenie, jest możliwe także po zmroku. Jeżeli wyłożenie takiej gotówki jednorazowo jest dla nas problemem, wiele sklepów online oferuje sprzedaż ratalną.

Stihl jest chyba najbardziej rozpoznawalną marką, działającą w szeroko rozumianej branży ogrodniczej. Jej sprzęt jest synonimem niezawodności i funkcjonalności, co znajduje odzwierciedlenie również w przypadku traktorków ogrodowych, które są uznawane za najlepsze.