Inteligentne zegarki smartwatch

XXI w jest bogaty w nowinki techniczne. Samochody, które same parkują, tablety, laptopy z przekręcanym monitorem. Wszystko się minimalizuje po to aby być zawsze pod ręką, zawsze przy nas w dzień i w nocy. Abyśmy mogli je zabrać w podróż lub schować do kieszeni. Czasami aż trudno nadążyć. Wśród nowości technologicznych mamy też inteligentne zegarki.

Wybór wśród zegarków typu smartwatch

zegarki smartwatchZegarki smartwatch dzielą się na 2 rodzaje. Mamy sportowe i codzienne. Sportowe są lżejsze, mają więcej funkcji związanych ze sportem i aktywnością fizyczną, są lżejsze. Wszystko zależy od tego co jest dla nas ważne. Wygląd? Materiał? Ilość funkcji? Te na co dzień również maja wiele funkcji ale już niekoniecznie związanych z ruchem czy natlenieniem naszego organizmu, ale mają za to inne opcje. Sportowe są najczęściej na silikonowym paski z prostokątną lub okrągłą kopertą. Codzienne mogą być na stalowej bransolecie ze stalowa kopertą. Zarówno podstawową funkcja oby dwóch jest oczywiście pokazywanie czasu. Mają tez łączność z telefonem lub smartfonem. Możemy odczytywać na nich powiadomienia. Jest też możliwość personalizacji tarczy. Do wyboru jest zawsze kilkanaście interaktywnych obrazów. Praktycznie każdy ma w swoich funkcjach krokomierz, pogodę, monitoring snu. indywidualnego doradcę. Jest to nasz towarzysz na co dzień. Do tego w pięknym wydaniu. Inne modele dedykowane są dla pań inne dla panów. Ich wygląd może być bardzo nowoczesny lub nawiązujący do klasycznych, do których przywykliśmy.

Inteligentne zegarki są wygodne. Możemy je nosić na każde spotkanie. Nie poczujemy nawet, że mamy je na ręku. Świetnie nadają się na prezent. Średnia cena takiego zegarka to około 300 zł. Na promocji dostaniemy najprostsze modele już w cenie poniżej 200 zł.