Internetowy sklep z odzieżą

Swojego pierwszego bloga o tematyce mody założyłam siedem lat temu. Wtedy nie było to popularne. Przede wszystkim dlatego to co robiłam było zupełnie niszowe. Jednak przez te siedem lat mojej pracy w internecie udało mi się wypracować kilka rzeczy. Przede wszystkim starałam się o to, aby moje imię i nazwisko stało się pewnego rodzaju marką, było rozpoznawalne. To mi się udało. Dziś jestem właścicielką jednego z najlepszych sklepów online w odzieżą i dodatkami. 

Prestashop pozwolił mi na dobry początek 

sklepy internetowe prestashopKiedy pracuje się już kilka lat w sieci wiadomą sprawą jest, że zna się już kilka tajemnic i sekretów. Ja mimo tego, że z sieci żyje nie do końca znałam się na różnego rodzaju handlowych platformach. Nie rozróżniałam ich, chociaż dostrzegałam, że sklepy internetowe wyglądają inaczej. Gdy więc postanowiłam działać na własny rachunek czekała mnie spora lekcja. Musiałam przebrnąć przez oferty różnego rodzaju paneli do prowadzenia sklepu. Na jednym z for internetowych przeczytałam, że sklepy internetowe prestashop nie mają sobie równych. Po myślniku zostały wymienione zalety. Kiedy je przeczytałam, było w nich wszystko co chciałam osiągnąć. I miałam idealnego nosa! Byłam przeszczęśliwa, że wszystko tak pozytywnie i dobrze się potoczyło. Z grafikiem ustaliłam szczegóły – co chcę, aby znajdowało się na pierwszej stronie, jaka ma być segregacja towarów. Pracy trochę było, jednak przed sobą miałam wspaniałe perspektywy rozwoju. A tego pragnęłam najbardziej. 

Teraz otrzymałam nominację do prestiżowej nagrody dla obiecujących przedsiębiorców internetowych. Cieszę się, że moja ciężka praca została doceniona i być może zostanie nagrodzona. Klientki mojego sklepu także nie narzekają. Cieszą się, że w prosty sposób mogą znaleźć bluzkę i pasujące do niej dodatki.