Jakie są ceny słodyczy reklamowych?

Wiele firm w celu promocji własnej działalności gospodarczej bierze udział w różnego rodzaju eventach branżowych. Dzięki temu przedstawiciele danego przedsiębiorstwa są w stanie nawiązać kontakt z klientami czy kontrahentami, którzy potencjalnie są zainteresowani ich produktami czy usługami. To z kolei umożliwia zwiększenie liczby odbiorców co prowadzi do wzrostu sprzedaży i obrotów.

Skuteczna reklama z użyciem słodyczy

krówki reklamowe cenaNiemniej jednak żeby było to możliwe konieczne jest przygotowanie odpowiedniego zaplecza zarówno merytorycznego jak i również logistycznego. Żeby uczestniczyć w targach czy konferencjach rozstawiane są specjalne stoiska targowe. Właśnie w ich obrębie prowadzone są rozmowy oraz prezentowane produkty. Na stoiskach znajdują się również specjalne pojemniki na ulotki. Oprócz nich rozdawane są gadżety reklamowe w różnych postaciach. Szczególnie popularne są słodycze, które pozwalają zatrzymać na dłuższą chwilę odwiedzających stoisko. Praktycznie każda firma inwestuje w krówki reklamowe cena takich słodyczy jest uzależniona od kilku zasadniczych czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę producenta oraz ich skład. Zamawiając w agencji zajmującej się reklamę duży wpływ na koszt jednostkowy ma również wielkość zamówienia. Kolejnym ważnym zagadnieniem jest rodzaj znakowania umieszczany na opakowaniu.

W przypadku wybrania opcji znakowania w pełnym kolorze sporego obszaru jest to więcej płatne niż nadruk w jednym kolorze. Należy zaznaczyć, że na opakowaniu nanoszone są przeważnie takie informacje jak logotyp, dane adresowe czy dane kontaktowe. Dzięki temu osoba konsumująca słodycz ma możliwość utrwalenia logotypu firmy. Jak widać obecnie podejmowane są różne działania mające na celu wypromowanie konkretnej marki. Bardzo dobrym przykładem są wyżej opisane wydarzenia branżowe.