Kapsułki olimp chela mag skurcz uzupełnia niedobory magnezu w organizmie

Magnez (Mg) to jeden z ważniejszych pierwiastków w naszym organizmie, mającym wpływ na prawidłowy przebieg procesów życiowych. Jest budulcem kości i zębów, wpływa na trawienie, reguluje pracę tarczycy oraz jest odpowiedzialny za sprawne działanie układu sercowo-naczyniowego (m.in. poprawia pamięć, reguluje napięcie mięśni).

Chroni nasz organizm przed związkami toksycznym zawartymi w jedzeniu (np. ołowiem, kadmem). Ponadto może zapobiegać niektórym chorobom np. cukrzycy typu II. Jednak wielu z nas posiada go w swoim organizmie za mało. Złe odżywianie (zwłaszcza spożywanie żywności przetworzonej), nadużywanie alkoholu, picie kawy, stres i pośpiech, choroby, duży wysiłek fizyczny to czynniki, które przyczyniają się do niedoboru magnezu. Jeśli miewasz bolesne skurcze, które nie pozwalają Ci w nocy spać, czujesz się zmęczony i osłabiony, wypadają Ci włosy, łamią się paznokcie, miewasz bóle głowy i trudności z koncentracją, to może świadczyć o niedoborach magnezu. Aby uregulować poziom magnezu w organizmie warto zmienić swoje nawyki żywieniowe (wprowadzić do jadłospisu produkty bogate w magnez: kakao, czekoladę, kaszę gryczaną, orzechy laskowe, groch, szpinak) oraz dodatkowo spożywać dostępne w aptekach preparaty z magnezem, jak choćby olimp chela mag skurcz w kapsułkach.

Olimp chela mag skurcz zawiera jedną z wysoko przyswajalnych form magnezu – chelat aminokwasowy albion (diglicynian magnezu) oraz dodatkowo wysoko przyswajalną formę potasu (cytrynian potasu) oraz witaminę B6. Dzięki temu unikalnemu połączeniu kapsułki te mają korzystny wpływ na funkcjonowanie mięśni, zapobiegając ich skurczom oraz warunkują prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Kapsułki olimp chela mag uzupełniają dietę w magnez i potas. Zapomnij o skurczach i uzupełnij niedobory magnezu w organizmie. Sięgnij po kapsułki olimp chela mag skurcz. Pamiętaj zdrowie masz tylko jedno!