Kiedy mąż nie chce płacić alimentów …

Nigdy nie spodziewałam się tego, że mój mąż jest w stanie posunąć się do takiej rzeczy. Układało się między nami różnie, jednak dzieci kochał ponad wszystko. Kiedy postanowił odejść do innej kobiety nie byłam zdziwiona ani smutna. Żal było mi tylko dzieci. Jednak miałam w sobie pewność, że nie zostawi ich i nadal będzie je kochał tak samo jak zawsze. Myliłam się.  Tamta kobieta zawróciła mu w głowie do tego stopnia, że musiałam zgłosić sprawę do sądu.

Zawsze wybieraj sprawdzonych adwokatów 

rekomendowany przez wielu prawnik z Pruszcza GdańskiegoZanim jednak to zrobiłam udałam się do radcy prawnego. Postanowiłam znaleźć takiego, który ma wiele pozytywnych opinii w sieci. Jako, że nie chodziło o mnie a o dzieci byłam w stanie ponieść najwyższą cenę. Jak się okazało nie byłam sama w takiej sytuacji. Przede mną z gabinetu wychodziła kobieta, której mąż udawał, że jej w ogóle nie zna a ponadto stwierdził, że do ślubu został zmuszony. Byłam w szoku co to się teraz dzieje na tym świecie. Wybrany przeze mnie rekomendowany przez wielu prawnik z Pruszcza Gdańskiego wysłuchał mnie z największą uwagą. Wiedziałam, że mnie rozumie, sam ma dzieci i nie wyobraża sobie faktu, aby zostawić je teraz bez opieki. Kiedy złożony został wniosek o alimenty i sąd wyznaczył termin rozprawy mój były mąż zadzwonił do mnie z awanturą, że co ja sobie wyobrażam, bo on zaczyna życie na nowo i potrzebuje na nie pieniądze. Za radą mojego adwokata postanowiłam wszystkie rozmowy nagrywać, dzięki czemu w sądzie mieliśmy twardy materiał dowodowy.

Sędzina była oburzona postawą mojego byłego partnera. Zrobiła mu bardzo długą przemowę na temat tego, że matkę dziecka można przestać kochać, jednak nigdy nie pociechę. Jednak to mój adwokat uargumentował wszystko w taki sposób, że ten się zdziwił. Dzieci mają kontakt z ojcem, chociaż gdy dowiedziały się o tym jak je potraktował nie są zbyt chętne.