Kolorowe soczewki na Halloween

Już za parę chwil będziemy świętować Halloween. Święto zmarłych, duchów upiorów, czarownic, wampirów i innych nadnaturalnych stworzeń to najlepsza okazja do zorganizowania balu przebierańców. Każdy z zaproszonych gości będzie miał szerokie pole do popisu jeśli chodzi o kostiumy, makijaż i fryzury.

Soczewki na Halloween to świetny pomysł!

Soczewki kontaktoweJednakowoż użytkownicy soczewek kontaktowych są w lepszej pozycji i mogą zaskoczyć zaproszonych upiornych wyglądem. Kolorowe soczewki freshlook dimensions potrafią zmienić kolor naszych tęczówek. Nie tylko na jaśniejszy czy ciemniejszy, niż nasz naturalny, nie tylko na inną barwę, jak zielony czy niebieski, ale na zupełnie inny, zakręcony, niespotykany kolor, taki jak ognista czerwień czy jaskrawa żółć. Porzućmy na jeden dzień zwykłe soczewki acuvue oasys, które nie zmienią wyglądu naszych oczu. Zostawmy nawet te najlepsze przeźroczyste szkiełka, takie jak air optix aqua. Na Halloween liczą się tylko kolorowe soczewki. Każda wiedźma będzie mieć złowieszcze spojrzenie, a każdy wampir będzie przeszywał nas wzrokiem. Innym rewelacyjnym pomysłem jest założenie tylko jeden kolorowej soczewki, tak, ze nasze drugie oko pozostaje w naturalnym kolorze, lub dwóch różnych soczewek np. jedna pomarańczowa, a druga fioletowa, co nada nam jeszcze bardziej nieprzeniknionego, przerażającego wyglądu. Takie soczewki możemy również wykorzystać kiedyś na innej zabawie, nie tylko balu przebierańców. Warto wiedzieć, że osoby bez jakiejkolwiek wady wzroku też mogą nosić soczewki freshlook dimensions, bo są wersje ,,zerowe”, czyli nie korygujące wady, a jedynie zmieniające barwę. Dostępne są w tych samych odcieniach, co te dla osób potrzebujących polepszenia widzenia.

Nie mówcie tylko tego okularnikom, bo jeszcze przerzucą się na soczewki i ukradną wasz pomysł na imprezę halloweenową! Lepiej zachowajcie t informacje dla siebie!