Kosz transportowy i duża eksploatacja

Pracuję na produkcji. Cieszę się z tej pracy, gdyż od wielu lat nie mogłem nic znaleźć i żyłem z zasiłku, a teraz wreszcie coś robię dla tego kraju. Praca sprawia mi satysfakcję. Muszę przyznać, że lepiej się czuję sam ze sobą, że mogę pracować. Jestem przynajmniej komuś potrzebny.

Kosz do transportu komponentów

wytrzymały kosz transportowyPraca nie jest lekka i czasami narzekam na bóle kręgosłupa, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Na szczęście nie musimy zbyt wiele dźwigać, bo po to mamy wyposażenie do przewożenia wszystkich elementów, aby nie nosić wszystkiego w rękach. To by było zresztą nieefektywne działanie. Potrzebny jest nam stale wytrzymały kosz transportowy i to właśnie go stosujemy, jeżeli trzeba przewieźć jakieś rzeczy z jednego końca produkcji na drugi. Muszę przyznać, że odległości są nieraz ogromne, więc bardzo cieszę się, że takie wózki w firmie są. Ciężko zresztą wyobrazić sobie, że miałoby ich nie być. Przecież wszystko trwałoby o wiele dłużej, gdyby każdy miał sobie w rękach donosić jakieś części i elementy. To byłoby właściwie niemożliwe i chyba produkcja by stanęła. Ostatnio musieliśmy jednak zgłosić naszemu menedżerowi, że potrzebny jest jeszcze jeden kosz do transportu, bo okazało się, że po prostu jest ich za mało. Stale ktoś wykorzystywał te, które były i czasami trzeba było dość długo czekać aż ktoś rozładować kosz i dopiero wtedy można było go użyć. Oczywiście, powiedzieliśmy z kolegami, że wpływa to niestety negatywnie na naszą wydajność, więc uznano, że rzeczywiście trzeba czym prędzej dokupić jeszcze ze dwa kosze transportowe.

Teraz już nie ma takich dłuższych przerw w pracy spowodowanych niemożnością skorzystania ze sprzętu. Mnie to cieszy, bo przynajmniej nikt nie będzie mi mówił, że nie pracuję. Jestem sumiennym pracownikiem.