Kto w Krakowie zajmuje się odbiorem śmieci?

Niedawno wraz z żoną przeprowadziliśmy się do Krakowa. Większość formalności związanych z przeprowadzką mieliśmy już załatwionych. Pozostawała jeszcze tylko jedna kwestia. Musieliśmy podpisać umowę z firmą, która zajmuje się odbiorem i wywozem śmieci od klientów indywidualnych. Zależało nam na tym, aby znaleźć fachową i profesjonalną firmę, z którą nie będziemy mieli problemów.

Poszukiwania firmy odbierającej śmieci

tani odbiór śmieci w krakowieNa szczęście bez większych przeszkód udało nam się znaleźć firmę, która oferowała tani odbiór śmieci w Krakowie. Była to polecana i rekomendowana przez naszych nowych sąsiadów firma. Dowiedzieliśmy się od nich, że firma oferuje swoje usługi w niskich, przystępnych cenach. To znane przedsiębiorstwo, ponieważ zajmują się również recyklingiem segregowanych odpadów. To było dla nas bardzo ważne, ponieważ zależało nam na tym, aby dbać o środowisko. Dodatkowo cena za odbiór śmieci z Krakowa dodatkowo spadała, jeśli zdecydowalibyśmy się podpisać z nimi umowę na wywóz odpadów na co najmniej dwa lata. Chętnie skorzystaliśmy z tego rozwiązania. Już wkrótce przekonaliśmy się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim dlatego, że firma ta regularnie odbierała od nas śmieci i nigdy nie miała żadnych opóźnień, dzięki czemu nie musieliśmy dłużej niż to konieczne przechowywać odpadków w domu. Dwa razy w tygodniu odbierali od nas śmieci.

Dostarczyli nam oprócz tego czyste i nowe, a przede wszystkim szczelna kosze na śmieci oraz specjalne worki. W każdej chwili mogliśmy również bezpłatnie wymienić kosze na nowe, gdyby te uległy uszkodzeniu mechanicznemu. Byliśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Żona bardzo się cieszyła, że udało nam się znaleźć firmę, która regularnie odbiera śmieci z Krakowa przy tak niewielkich opłatach i kosztach stałych.