Kupiliśmy mieszkanie w dobrej cenie

Miesiąc temu wzięłam ślub z Michałem. Byliśmy zaręczeni dłuższy czas ale nie spieszyło nam się do ślubu. Generalnie zmotywował nas kredyt na mieszkanie. Po studiach wynajmowaliśmy małą kawalerkę ale sporo za nią płaciliśmy i zaczęliśmy się rozglądać za mieszkaniem. Jako para nie mogliśmy liczyć na skorzystanie z różnych programów dlatego postanowiliśmy wziąć ślub cywilny. Nasze rodziny bardzo się z tego faktu ucieszyły.

Spodobało nam się mieszkanie blisko parku

mieszkania ząbkowice śląskieKiedy załatwiliśmy już wszystkie formalności zaczęliśmy oglądać mieszkania. Mieszkania Ząbkowice śląskie były w przystępnych cenach. Najbardziej spodobało nam się mieszkanie z dala od centrum i blisko sporego i pięknego parku. To w nim byliśmy na naszej pierwszej randce. Mam spory sentyment do tej okolicy. Zdecydowaliśmy się iść do banku i okazało się, ze rata za nasze wymarzone mieszkanie jest taka sama jak płaciliśmy do tej pory wynajem. Od razu zdecydowaliśmy się na kredyt. Podpisaliśmy wszystkie dokumenty i wpłaciliśmy zaliczkę do sprzedającego. W ciągu miesiąca mieliśmy dostać przelew na konto i wówczas mogliśmy dokończyć wszystkie formalności. Udało nam się wszystko pozałatwiać nawet wcześniej. Mieszkanie kupione przez nas było w idealnym stanie. Nie musieliśmy ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Zakupiliśmy jedynie meble, które idealnie pasują do naszego wnętrza. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i wygodne.

Dobrze się w nim czujemy. Jesteśmy zadowoleni, że się na niego zdecydowaliśmy. Mieliśmy wszędzie blisko pomimo tego, że mieszkanie było poza centrum. Przed blokiem był duży parking więc nie mieliśmy problemów z parkowaniem. Miło przywitali nas także sąsiedzi. W tym bloku mieszkało sporo osób w naszym wieku. Dobrze czuliśmy się w nowym miejscu i szybko poznaliśmy się z sąsiadami.