Ładne i modne firany

Różnego rodzaju firany możemy kupić zarówno w typowych salonach z firanami, ale także dostępna są w sklepach z dekoracjami do domu. Jednakże salon z firanami uszyje dla nas firany pod specjalne wymiar naszego okna. W markecie lub sklepie z dekoracjami musimy kupić już gotowe firany, które nie zawsze pasują do naszych okien.

Jakie firany są najmodniejsze?

firany SopotWydawać by się mogło, że firany mogą być obojętnie jakie. Nic bardziej mylnego ponieważ Moda na firany także istnieje. Kiedyś bardzo modne były takie tiulowe firany wręcz ze śliskiego tiulu. Później przyszedł czas na firany tak zwane makarony, które mogły być zupełnie rozpuszczone lub w jakikolwiek sposób zawiązane. Takie makarony firany nie były drogie bo kosztowały około 30 zł za 2 m firany. Jeśli chodzi o firany Sopot ma kilka salonów z firanami. W takich sklepach oczywiście znajdziemy także zasłony oraz różnego rodzaju dodatki do firan np. klamrę. Oczywiście firany możemy wieszać standardowo na karnisze ach, które są dostępny w każdym sklepie budowlanym. Zawieszanie firanek i zasłon na klasycznych żabkach  było już modne kilkadziesiąt lat temu lecz teraz mamy na pewno fajniejsze i ładniejsze szyny. Ostatnim czasie modne stały się firany z gipiurą. Zazwyczaj są to panele, które możemy łączyć w dowolny ze soba sposób. Takie około 40 centymetrowe panele mogą być również różną długość. Cena za panel to koszt około 60 zł.

Oczywiście bez wątpienia im ładniejsza i bardziej nowoczesna firana tym nasze okna staje się fajniejsze. Jeśli dbamy o to by cały nasz dom był urządzone w sposób bardzo nowoczesne to także o nowoczesnych firany musimy zadbać. Bardzo często salony z firanami przygotowują dla swoich klientów promocje i rabaty. Szczególnie jeśli kupujemy kilka sztuk takich Firan to na pewno możemy prosić o mniejszą cenę. Firany mimo wszystko nie są tanią dekoracją lecz warto kupić jedne, a porządną tak by świetnie wyglądały w każdym oknie.