Łatwo, szybko i przyjemnie – rozwód

Zawsze marzyłem o jednym związku do końca życia. Bez przygód, zmieniania partnerek, biegania co tydzień po klubach. Chciałem po prostu znaleźć osobę która da mi szczęście do końca swoich dni. Ja również chciałem odwdzięczać się jej tym samym. I było mi to dane, niestety tylko przez krótki czas.

Czy dobry detektyw ułatwi sprawę rozwodową?

Prywatny detektywByłem w związku małżeńskim przez siedem lat. Kochałem bardzo swoją żonę i byłem pewny, że ona czuje to samo do mnie. Niestety po tym czasie dowiedziałem się, że mnie zdradza. Przyłapałem ją w domu z innym mężczyzną podczas jednoznacznej sytuacji. Szczęście w nieszczęściu ona mnie nie zauważyła, a ja dałem radę się powstrzymać przed ujawnieniem się. Wiedziałem, że muszę coś z tym zrobić ale na razie musiałem się lepiej przygotować. Odwiedziłem więc biuro detektywistyczny, a tam powiedzieli mi wszystko co mam robić. Od razu uznałem, ze dobry detektyw może mi pomóc. Oczywiście detektyw gratulował mi, że byłem w stanie potrzymać się przed osobistą interwencją. Jednak zagwarantował mi, że zostanie mi to wynagrodzone ponieważ teraz będzie mu zdecydowanie łatwiej zebrać cały materiał dowodowy. Zapewnił mnie również, że znajdzie odpowiedniego adwokata który skutecznie zawalczy o moje prawa. Usługi detektywistyczne tego biura były bardzo profesjonalne, a za usługę odpowiadał dobry detektyw i jego asystent. W ciągu kilku dni miałem już w ręku cały materiał dowodowy i mogłem złożyć pozew o rozwód. Dopiero wtedy powiedziałem mojej żonie, że wiem o całej sprawie i chce rozwodu. Oczywiście zaczęła mnie przepraszać i błagać żebym jej wybaczył.

Pomimo tego, że prywatny detektyw gwarantował mi, że spotkali się tylko kilka razy i na tym ich romans się skończył, nie mogłem jej wybaczyć. Wszystko skończyło się na bardzo krótkiej sprawie gdzie przedstawiłem niepodważalny materiał dowodowy. Podział majątku również poszedł po mojej myśli. Całe szczęście nie mieliśmy dzieci, bo wtedy wszystko byłoby bardziej skomplikowane.