Lublin – jak znaleźć kamerzystę do videofilmowania?

Urządzamy wesele pod Lublinem. Mamy wybraną salę, piękny pensjonacik blisko lasu. Z kościoła przyjedziemy białą limuzyną, gości dowiezie wynajęty autokar. W dobrej zabawie będzie nas wspierał wodzirej i cover band. Wynajęliśmy też kamerzystę, by uwiecznił te piękne chwile.

Profesjonalny videofilming w Lublinie

videofilmowanie w LubliniePochodzę z podkarpackiego. Przyjechałam do Lublina za miłością. Mój narzeczony tu się urodził, tu mieszka i pracuje. Tu też urządzamy nasze wesele i planujemy kupno mieszkania. Do wesela już prawie wszystko przygotowane. Pozostały drobne poprawki mojej sukni i dogadanie ostatnich rzeczy z dostawcą kwiatów i dekoracji ślubnych. Korzystając z rady znajomych oprócz fotografa zdecydowaliśmy się na wynajem kamerzysty. Nie tak łatwo znaleźć profesjonalne videofilmowanie w Lublinie. Nam się udało. Znajomi korzystali z usług tego kamerzysty podczas przyjęcia urodzinowego. Są zadowoleni z jego pracy i polecili go nam wiedząc, że niedługo bierzemy ślub. Uważam, że film z wesela będzie dobrą pamiątką na wiele lat. Zawsze będzie można miło powspominać wesele oglądając go. Będzie profesjonalnie zmontowany. Sesja fotograficzna to jedno, ale zdjęcia się nie ruszają. Nie zobaczymy na nich jak śmiesznie tańczyła moja ciocia, czy jak bardzo upił się chrzestny. Na weselu będzie dużo gości. Kamerzysta zapewnił nas, że nie będzie przeszkadzać w zabawie. Powiedział, że mamy nie zwracać na niego uwagi i bawić się w najlepsze, bo to nasz dzień.

Już nie mogę doczekać się ślubu i wesela. Czekam na ten dzień, w którym będę mogła pójść do ołtarza w mojej pięknej białej sukni i poślubić mężczyznę, którego kocham nad życie. Po weselu, kiedy już trochę ochłoniemy, planujemy wybrać w podróż poślubną na Kubę. Na pewno wrócimy z całą masą pięknych wspomnień.