Meble na zamówienie Bydgoszcz – promocja.

meble na zamówienie
meble na zamówienie

W ostatnim numerze lokalnej gazety „bydgoski Kurier”, na stronie poświęconej drobnym obwieszczeniom przeczytać można było ogłoszenie zatytułowane: „Meble na zamówienie Bydgoszcz – promocja”. Dalsza część tekstu brzmiała następująco: „Jeżeli poszukujecie Państwo oryginalnych i stylowych mebli na zamówienie, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasze przedsiębiorstwo „Bydgoski Mebel” istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat. Czas ten pozwolił nam na zdobycie cennego doświadczenia oraz sporej grupy zadowolonych klientów. Wyroby meblowe „Bydgoskiego Mebla” charakteryzuje przede wszystkim trwałość oraz solidność. Dzieje się tak dlatego, ponieważ do wyrobów naszych mebli używamy najlepszego gatunku drewna, takiego jak: dąb, cis oraz buk. Inną zaletą naszych mebli jest ich bogata kolorystyka oraz oryginalne wzornictwo. Specjalnością naszego przedsiębiorstwa są meble przeznaczone do kuchni, jednakże wykonujemy również meble pokojowe oraz łazienkowe. W miesiącu kwiecień przegotowaliśmy dla Państwa specjalne rabaty, dzięki którym na każdy zakupiony u nas mebel w tym okresie, otrzymacie Państwo trzydzieści procent zniżki. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Bydgoszczy na ulicę Królowej Jadwigi sto trzy, od poniedziałku do soboty w godzinach od dziewiątej do dwudziestej”.

Sądząc po liczbie odwiedzających bydgoskiego producenta mebli, ogłoszenie „Meble na zamówienie Bydgoszcz – promocja” nie pozostało niezauważone.

Leave a Reply