Modna czerwień na prześcieradłach hotelowych

Pracowałam kiedyś w jednej z większych sieci ekskluzywnych hoteli w kraju, który żyje z turystyki. Hotel pięciogwiazdkowy wiec właściciele mieli do personelu bardzo duże wymagania. Przez to, że znałam bardzo dobrze język angielski pracowałam na recepcji, lecz pewnego dnia przed rozpoczęciem sezonu przyszedł do mnie właściciel i zlecił dość nietypowe zadanie.

Wielkie poszukiwania czerwonych prześcieradeł

czerwone prześcieradła hoteloweKiedy przyszedł właściciel zdziwiłam się, ponieważ prawie nigdy nie przychodził osobiście i nie prosił o nic bezpośrednio, był zapracowanym człowiekiem, ponieważ miał więcej niż jeden hotel. Podszedł do mnie i poprosił abym udała się do hurtowni, która zaopatruje nasz hotel i zamówiła czerwone prześcieradła na wszystkie łóżka w hotelu. Zdziwiłam się, ale nie mogłam odmówić. Sprawdziłam w systemie ile dokładnie mamy łóżek, zapisałam sobie na kartce i udałam się do hurtowni na drugi dzień rano. Ciężko było tam cokolwiek samemu znaleźć. Zauważyłam pana, który tam pracował wiec postanowiłam się zapytać czy dostane czerwone prześcieradła hotelowe w takiej ilości, która mnie interesuje. Mężczyzna, którego o to zapytałam nie chciał mi pomóc, ponieważ twierdził, że pracuje w innym dziale, ale dał się wyprosić i poszedł sprawdzić ile mają aktualnie na stanie czy są w odpowiednim odcieniu i czy ewentualnie gdyby nie było ich na magazynie to czy może zamówić i oczywiście, bo to najważniejsze, jaka byłaby cena przy takiej ilości. 

Czekałam na niego dobre dwadzieścia minut, ale jak w końcu przyszedł to przekazał mi wszystkie informacje. Zadzwoniłam do mojego szefa żeby go zapytać czy wszystko mu odpowiada, uzyskałam informację, że wszystko jest dobrze i mogłam złożyć zamówienie. Po dwóch tygodniach odbierałam w hotelu zamówione towary.