Najlepszy endokrynolog Łódź

Gdzie przyjmuje najlepszy endokrynolog Łódź? Który jest warty polecenia? Czy poleciłabyś swojego endokrynologa znajomemu? Jeśli nie, dlaczego? Jeśli nie darzysz zaufaniem swojego ginekologa na tyle by przysłać do niego osobę, która jest ci bliska, to może czas go zmienić? Dobry ginekolog powinien posiadać szereg cech i umiejętności.

Gdzie jest endokrynolog Łódź?

Ze względu na obszar medyczny jakim się zajmuje ginekolog powinien być szczególnie taktowny, delikatny, spokojny, wysłuchać wszystkiego co mamy do powiedzenia i ewentualnie zadawać pytania dodatkowe, szczególnie te dotyczące przyjmowania leków hormonalnych (antykoncepcyjnych). Jak powinno przebiegać badanie? Lekarz powinien zebrać szczegółowy wywiad, czyli nasze endokrynologobjawy i podejrzenia, co nas zaniepokoiło, czy chorowaliśmy już wcześniej (szczególnie czy choroba, którą podejrzewamy pojawiła się w przeszłości), czy ktoś z rodziny jest obciążony genetycznie lub chorował przewlekle. Dobry ginekolog powinien umieć profesjonalnie przeprowadzić badanie mammograficzne oraz usg narządów płciowych. W razie podejrzenia choroby powinien nas przede wszystkim wysłać na podstawowe badania krwi (morfologia) i szczegółowe badania hormonalne (poziom estrogenu, progesteronu, testosteronu), ewentualnie odesłać nas do lekarza, który specjalizuje się w danym obszarze ginekologicznym. Kardiolog czy endokrynolog Łódź może pomóc w wykluczeniu innych chorób. Jeśli planujemy lub już jesteśmy w ciąży dobrze jest znaleźć ginekologa, który przyjmuje również w szpitalu lub u którego w przychodni znajduje się szkła rodzenia. Wtedy mamy pewność, iż nasz lekarz będzie obecny przy całym okresie ciąży, co da nam niewątpliwie komfort psychiczny i pomoże nam przetrwać ten szczególny czas.

Jeśli cierpimy na bezpłodność powinniśmy poszukać ginekologa, który się w tym specjalizuje, a co za tym idzie, prawdopodobnie współpracuje w kliniką leczenia niepłodności. Pewnie poleci nam lekarza endokrynolog Łódź, który zajmuje się hormonami.