Namiot turystyczny, buty chiruca i wyprawa do Kolorado

Zawsze uwielbiałem wyprawy w nieznane. Moimi towarzyszami w podróży była grupa zaufanych przyjaciół na których mogłem liczyć w dosłownie każdej sytuacji. Niestety w ostatnim czasie stała praca oraz natłok innych obowiązków spowodowały brak czasu.

Buty chiruca to doskonały wybór na dalekie podróże

buty chirucaPewnego dnia jednak stwierdziliśmy, że czas powtórzyć naszą przygodę. Na spotkaniu ustaliliśmy, że musimy odpocząć i czas na wyprawę życia. Naszym celem stało się piękne i tajemnicze Kolorado w Ameryce. Zachęciła nas do tego piękna przyroda oraz żółte góry. Jednak przed wyjechaniem musieliśmy wszystko dokładnie zaplanować. Na pierwszym miejscu musiał być namiot turystyczny w którym mieliśmy nocować. Oczywiście nam zależało aby był wysokiej jakości. Naszym celem było przetrwanie i mieliśmy w tym małe doświadczenie. Kolorado dawało nam wspaniałe możliwości na relaks oraz bezpośredni kontakt z przyrodą, ponieważ na początku tamte tereny zamieszkiwali Indianie. Oprócz tego przed wyjazdem chciałem sobie nabyć buty chiruca. Zbierałem na nie od długiego czasu, ponieważ były bardzo wytrzymałe i chroniły stopę przed różnego rodzaju jadowitymi zwierzętami. Dodatkowo zawsze zabieraliśmy naszą zręczną kamerkę tom tom bandit, która umożliwiała nagrywanie filmików w bardzo wysokiej jakości. Było to dla nas bardzo ważne, ponieważ można było mieć wyjątkową pamiątkę na później. Ja w swoim wyposażeniu miałem również zegarek tom tom, ponieważ był wodoodporny.

Moi przyjaciele również mieli część z tych sprzętów. Niestety to wymagało wielkiego oszczędzania, ponieważ to nie należało to tanich rzeczy. Jednak przede wszystkim byłem bardzo zadowolony. Kolorado było jednym z miejsc w którym nigdy wcześniej nie byłem i cieszyłem się z takiej atrakcji.