Nie ma to jak sukienki z dzianiny!

Każdy chyba ma każdy swój ulubiony ubiór. Coś, co zakładałby na siebie nawet i zawsze. W końcu człowiek nie powinien być niewolnikiem mody. Jeżeli w jakimś typie ubrań czuje się dobrze – powinien w takich chodzić. Ja na przykład doskonale czuję się w sukienkach. Najlepiej takich zrobionych z dzianiny. Są miękkie, przyjemne w dotyku i naprawdę świetnie na mnie leżą.

Nie ma nic bardziej kobiecego niż sukienki!

sukienki dzianinoweLubię czuć się kobieco. Robić sobie makijaż, układać włosy, zakładać buty na obcasach czy biżuterię. W takich warunkach nie może dziwić, że sukienki to coś, co wybieram i zakładam na siebie najczęściej. Największe upodobanie znajduję w sukienkach, które wykonane są z dzianiny. Moim zdaniem naprawdę nie ma nic lepszego niż sukienki dzianinowe. Świetnie pasują pod praktycznie każdą porę roku i idealnie nadają się pod praktycznie wszystkie okazje. Oczywiście, wszystko zależy też od odpowiedniego doboru dodatków. A nie można powiedzieć, że dobór odpowiednich dodatków to coś, co jest łatwe. Jest na pewno bardzo przyjemne. Jednak zabiera czas, w dodatku trzeba się cechować wrażliwością na piękno i naprawdę wysmakowanym gustem. W końcu bardzo łatwo jest przesadzić. A taki efekt może być daleki od oczekiwań. Warto tego unikać za wszelką cenę. Nikomu chyba przecież nie zależy na tym, by wyglądać śmiesznie. Każdy, kto poświęca czas na dobór swojego stroju i odpowiednich do niego dodatków chce wyglądać co najmniej dobrze. A już najbardziej pragnie wyglądać olśniewająco. I to nie w stylu świątecznej choinki.

Mnie osobiście bardzo trudno jest wyobrazić sobie, że mogłabym przestać ubierać się w sukienki. Albo też na przykład, że mogłabym się pozbyć chociaż jednej ze swoich sukienek. W końcu sukienki to wręcz część mojej osobowości i mojego stylu bycia.