Niespotykane kompresory posiadające 100l zbiorniki!

Idealne rozwiązanie dla średnich i małych warsztatów, mających zapotrzebowanie na dużą ilość sprężonego powietrza w krótkim czasie to kompresory z 100l zbiornikami. Polecane są też w miejscach gdzie częste włączanie silnika sprężarki może zakłócać pracę innych urządzeń.

Funkcje i rynki zbytu kompresorów z 100l zbiornikami

kompresory - 100l zbiornikiSprężarki posiadające tak duże zbiorniki są idealnym rozwiązaniem dla firm budowlanych specjalizujących się w malowaniu elewacji metodą natryskową. Są też jedynym rozwiązaniem dla jachtowych przystani remontowych czy portów typu „marina”. Kompresory – 100l zbiorniki czyli o dużej pojemności, umożliwiają długą pracę i brak konieczności stałego podłączenia pod źródło zasilania, co daje im dużą mobilność. Silnik o mocy 4 KM zapewnia krótki czas podniesienia ciśnienia w zbiorniku. Wyróżniającym spośród innych tego typu urządzeń jest też fakt możliwości zasilenia poza prądem zmiennym 220 V, prądem stałym 12 V (np. z gniazdka samochodowej zapalniczki) co może być korzystne przy wykorzystaniu kompresora przez np. straż pożarną czy pomoc drogową. Jest to też sprężarka o regulowanym wypływie powietrza w zakresie 0,3 do 30 bar. Regulowany sposób dystrybucji powietrza i duża pojemność zbiornika 100l predysponuje go do użytku zarówno przez sprzedawców balonów (np. na dziecięcych placach zabaw) ale i ciężkich pracach ziemnych (np. do zasilenia młotów pneumatycznych). Kompresory – 100l zbiorniki to nowa przyszłościowa generacja sprężarek powietrza.

Podsumowując kompresory o pojemności zbiornika 100l cechują niebanalny aspekt wizualny oraz solidność wykonania Wszystkie mechanizmy kompresora o 100l zbiorniku wykonane są z atestowanych materiałów gwarantujących długotrwałe użytkowanie w każdych warunkach atmosferycznych.