Nowatorskie reklamy 3D

Firmy coraz częściej sięgają po wyraziste techniki marketingowe, które zwiększają szanse na pozyskanie nowych klientów. Doskonałym przykładem są reklamy zewnętrzne, które realizowane są w różnych wielkościach i formach. Dla każdej branży można dostosować najbardziej odpowiednie rozwiązania.

Designerskie napisy 3D we Wrocławiu

litery 3d wrocławNowatorskie napisy przestrzenne błyskawicznie zauważalne są w przestrzeni miejskiej oraz przy ruchliwych ulicach. Taka forma reklamy to rewelacyjny sposób na wypromowanie produktów i usług. Stosowane są oryginalne grafiki, które od razu przyciągają uwagę uczestników ruchu ulicznego. Litery 3D Wrocław wykonuje na indywidualne zamówienie klienta. Co ważne – do tych realizacji wykorzystywane są wytrzymałe materiały, które wykazują wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych. Umieszczane na zewnątrz budynków reklamy powinny być odporne na zmienne warunki pogodowe oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Do tego typu projektów stosowane są takie komponenty jak: plexi, PCV, dibond oraz elementy aluminium. Wiele firm specjalizuje się także w realizacji napisów przestrzennych ze styroduru. W innowacyjnych projektach bardzo często uwzględniane jest oświetlenie LED, które dodatkowo zwiększa atrakcyjność reklamy. Z liter przestrzennych korzystają rozmaite branże. Takie napisy umieszczane są na elewacjach lokali gastronomicznych, przed siedzibami firm oraz tuż przy wejściu do różnego rodzaju placówek użyteczności publicznej. 

Skuteczna reklama to szansa na zaistnienie w branży i wypromowanie nowych produktów. Nikogo nie trzeba przekonywać, że oryginalne i pomysłowe projekty od razu przykuwają uwagę przechodniów i kierowców. To powoduje, że uczestnicy ruchu ulicznego są zaciekawieni prezentowaną ofertą i postanawiają przyjrzeć się jej bliżej.