Nowoczesne klocki dziecięce

Jestem typem matki, która chce, by jej dziecko miało wszystko, co najlepsze. Bardzo dbam o rozwój swojego synka. Nie rozpieszczam go niepotrzebnymi zabawkami, które nie są w stanie go niczego nauczyć. Wybieram te mądre, które będą w stanie go rozwijać. Ostatnio zauważyłam w sklepie nowy model klocków. Miały one rozwijać wyobraźnię przestrzenną dzieci. Od razu je zakupiłam.

Klocki dla małego konstruktora

klocki konstrukcyjne dla dzieciKiedy kupiłam swojemu dziecku nową zabawkę, odczuwałam niemałą ekscytację. Do tej pory mój synek nie miał okazji, by bawić się zakupionymi przeze mnie klockami. Z tego, co wiedziałam, w przedszkolu, do którego chodzi, również nie mają tego typu zabawek. Z uśmiechem na ustach wręczyłam mu klocki konstrukcyjne dla dzieci. Do zabawy szybko dołączył mój mąż, który akurat wrócił z pracy. Uwielbiamy spędzać czas właśnie w taki sposób. Najwyższą wartością jest dla nas rodzina, a synek jest dla nas oczkiem w głowie. Dlatego też bardzo dbamy o to, by spędzać jak najwięcej wspólnych chwil. Wspólna zabawa klockami konstrukcyjnymi była świetna. Od razu zauważyliśmy z mężem, że synek wyjątkowo mocno się niemi zainteresował. Zaczął konstruować auta, budynki, a później coraz bardziej zaawansowane technicznie obiekty. Byłam z niego w tamtym momencie bardzo dumna. Cieszyłam się też, że coś mnie tknęło, by wejść do ulubionego sklepu z zabawkami. Dzięki tej wizycie rozwinęłam w swoim dziecku kolejną pasję, która dobrze będzie wpływać na jego dalszy rozwój!

Coraz częściej spędzamy wspólnie czas na konstruowaniu budowli z klocków. Ta zabawa jest bardzo pouczająca i świetnie rozwija wyobraźnię. Uczy także cierpliwości, ponieważ elementy nie są zbyt duże. Co więcej, taka forma spędzania czasu cementuje więzi między nami a naszym synkiem. Niezmiernie nas to cieszy.