Nowoczesny dom, nowoczesny wjazd – siłowniki do bram

Posiadasz własny dom? Chciałbyś go unowocześnić? Warto w takiej sytuacji zadbać o wjazd do posesji. Bardzo interesującym wyborem są automatyczne bramy. Dają one bardzo duży komfort w szczególności zimą ponieważ ich otwieranie na pilota pozwala uniknąć konieczności wysiadania z auta.

siłownik do bramW naszym sklepie znajdziesz siłowniki do bram najwyższej jakości. Urządzenia te pozwalają nam na otwieranie oraz zamykanie bramy w pełni automatycznie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów są one bardzo trwałe i bez wątpienia posłużą nam przez wiele lat. Wymagają one oczywiście okresowego przeglądu dzięki któremu będziemy mieli pewność że nadal będą działały płynnie i nie zatną się.
Nasza kolejna specjalność to automatyka do bram czyli wszystkie elektroniczne systemy dzięki którym możliwe jest sterowanie bramą. Systemy te posiadają specjalne czujniki odbierające sygnał z pilota oraz wysyłają go do siłowników które rozpoczynają wykonywanie określonej czynności. Automatyka jest dość droga ze względu na swoje zaawansowanie techniczne i konieczność zaprogramowania głównego komputera realizującego wszystkie operacje wysyłane z pilota. W naszej ofercie znajdują się także szlabany.

Wykorzystywane są one przede wszystkim w przemyśle oraz na wjazdach do firm. Pozwalają one na zabezpieczenie wjazdu w bardzo prosty sposób i gwarantują bezproblemowe działanie przez długi czas. Także wyposażone są one w specjalne systemy elektroniczne dzięki którym korzystanie z nich jest bardzo wygodne i zapewniają duży komfort.