Num noms – pachnące figurki

Posiadanie dziecka wiąże się z ciągłymi wydatkami. Miłość do niego, jak i potrzeba nakazuje ciągle kupowanie nowych rzeczy i prezentów dla niego. Często rodzice są manipulowani i namawiani na jakiegoś typu zabawki, które aktualnie są modne. Dziecko widząc coś z reklamie telewizyjnej lub gazecie natychmiast to chce.

Pachnące stworki, które rozwijają wyobraźnię

num nomsUrodziny i święta są jednym z tych dni, w których pozwolić sobie możemy na rozpustę i kupno wszelkich zabawek, które sami w dzieciństwie chcielibyśmy posiadać. Doskonałym pomysłem nie tylko dla dziewczynek są laleczki num noms. Num to pachnąca laleczka, którą można ściskać. Są to figurki różnego rodzaju, różniące się wyglądam i zapachem. Numsy i Nomsy można łączyć, tworząc przy tym niepowtarzalne smaki, jak również zapachy. Każdy ze stworków posiada swój indywidualny zapach. Kolekcje Num Noms mogą tworzyć figurki będące pieczątkami, błyszczykami, zabawnymi nakładkami, a także samodzielnymi pojazdami z kółkami. Dzieci posiadają niezwykłą wyobraźnię, potrafią godzinami bawić się same ze sobą tworzyć przy tym niesamowite historie. Dostając kolorową, pachnąca laleczkę, która ma ciekawy kształt, fakturę i motyw dzieci potrafią za ich pomocą stworzyć niepowtarzalny świat i fantastyczne opowieści. Num Noms rozwija wyobraźnię dziecka, jak również dostarcza wspaniałą zabawę. Nic nie ogranicza dziecięcej wyobraźni, która jest nieskończona. Takie małe figurki mogą okazać się lepsza rzeczą niż interaktywna zabawka, domek dla lalek lub kosztowne prezenty.

Num Noms autobus do produkcji błyszczyków obudzi w każdej małej dziewczynce chęć zostania projektantka, jest to kreatywna zabawa, która poprzez tworzenie kosmetyków rozwija zdolności manualne. Te przesłodkie zabawki oprócz swojego wyglądu i zapachu są produkowane z dokładnością i starannością, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających, małych konsumentów.