Oprawa muzyczna wesela

Organizujesz wielkie przyjęcie i nie wiesz jaką oprawę muzyczną wybrać? Cóż, bardzo wiele zależy od tego, jakiego rodzaju uroczystość organizujesz. Zdecydowanie inne rozwiązanie sprawdzi się na przyjęciu biznesowym lub bankiecie, na którym nastrój jest z reguły poważny, chodzi przecież o pracę, a inne na weselu, półmetku czy studniówce – to wręcz wspaniale okazje do tego, by zaszaleć na parkiecie. Załóżmy jednak, że chodzi o przyjęcie weselne.

djNie od dziś wiadomo, że dj na imprezę sprawdza się równie dobrze jak zespół muzyczny. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ta część zabawy, podczas której ludzi tańczą na parkiecie może trwać znacznie dłużej. Jeżeli wynajmujesz zespół już podczas podpisywania umowy decydujesz czy wykonywane będzie sześć, osiem, czy dziesięć piosenek w jednej turze . Gdy odpowiednia ilość piosenek wybrzmi – zespół ma przerwę, która trwa od pięciu do piętnastu minut.

Zupełnie inaczej jest z dj-em. Poza tym dj bardzo szybko reaguje na to, co dzieje się na sali – gdy goście dobrze bawią się na parkiecie nadal puszcza określony rodzaj muzyki, gdy widzi, że osoby zaczynają opuszczać parkiet wybiera coś, co ponownie zachęci ich do tańca. Co więcej – osoby bawiące się mogą poprosić o piosenkę z dedykacją dla kogoś, co czasami okazuje się być niezwykle radosnym i zabawnym punktem wieczoru.

Z całą pewnością dj na wesele to gwarancja udanej i niezapomnianej zabawy. Dodatkowo – można zaszaleć z efektami specjalnymi. Organizowane są teraz specjalne pokazy, w których główną rolę odgrywają dekoracje światłem. Atrakcja taka z pewnością zachwyci gości, zwłaszcza wtedy, jeżeli całe wesele będzie zorganizowane w nowoczesnym stylu.

Jeżeli jednak stawiasz na tradycję, na czas przyjęcia weselnego możesz wynająć zespół, a dj-a zatrudnić na poprawiny, które odbędą się następnego dnia.