Organizowanie pokazów mody

Na polski rynek wchodzi coraz większa część przedsiębiorstw związanych z organizowaniem pokazów mody. Branża odzieżowa przeżywa wyraźny rozkwit od kiedy mamy do czynienia z gospodarką kapitalistyczną. Nie tajemnicą jest jednakże, że większość przedsiębiorstw odzieżowych nie organizuje wszystkiego samodzielnie – jedna firma zajmuje się szyciem, inna dostarczaniem towaru do punktów sprzedaży, a jeszcze kto inny projektuje ubrania.

pokaz mody w hoteluNajczęściej więc, urządzenie pokazu mody, związane jest z pracą kilku firm współpracujących. Poszukując odpowiedniego miejsca na spotkanie, przedsiębiorstwa poświęcają czasami kilka miesięcy. Chodzi bowiem o to, by spełniało ono odpowiednie standardy i miało mnóstwo wolnej przestrzeni, by pomieścić wszystkich gości. Istotne jest także kryterium cenowe.
Właśnie z tego powodu, świetnym rozwiązaniem byłoby wzięcie pod uwagę takich miejsc, jak Pałacyk Łąkomin w Kostrzynie nad Odrą. Jest to magiczne miejsce, z ciekawą zieloną scenerią, doskonale nadające się do spotkań tego typu. Myślibórz, Słubice czy Gorzów to piękna okolica, zachwycająca nie tylko paletą barw, ale także możliwością zorganizowania ciekawych imprez w plenerze, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. Mnóstwo pokazów mody organizuje się właśnie pod gołym niebem, ponieważ atmosfera takich wydarzeń jest niepowtarzalna. Pałacyk Łąkomin ma ogromne sale, w których posiada się możliwości z noclegów, a przede wszystkim skosztowania wyjątkowych potraw, oferowanych przez tamtejszy catering.
Hotel posiada mnóstwo sal o ogromnych przestrzeniach, w których można zorganizować wielkie pokazy, a nawet zaprosić prasę, ponieważ mamy tutaj do czynienia z najwyższymi standardami. Nie ma bowiem chyba nic gorszego, niż wybranie nieodpowiedniego miejsca, w którym spędzający czas pracownicy nie będą mieli możliwości jakiegokolwiek odpoczynku.

Pałacyk Łąkomin leży w okolicy tak pięknych ogrodów i lasów, że z pewnością każdy skusi się chociażby na chociażby krótki spacer. Pałacyk jest zatem wspaniałą inwestycją na kilka wolnych dni.

.