Polecane masaże dla kobiet

Kobiety uwielbiają dzień w spa. Różnego rodzaju masaże, zabiegi relaksacyjne i upiększające są bardzo często kupowane dla partnerek przez mężczyzn. Okazji do podarowania bonu na masaż jest wiele. Jedną z nich są urodziny, święta czy walentynki. Każda kobieta powinna raz na kilka miesięcy udać się na relaksacyjny masaż, który ukoi ból i przyniesie odprężenie. Wszystkie masaże są wykonywane w profesjonalnych gabinetach.

Czekoladowy masaż na ciało

masaż czekoladą łódźPolecane salony masażu mają w ofercie kilka najbardziej lubianych rodzajów masaży. Jeśli chodzi o masaż czekoladą Łódź ma kilka polecanych salonów masażu. Kobiety pokochały masaże  na twarz i całe ciało. Do jednych z nich należy relaksujący ciepły masaż czekoladowy twarzy, szyi i dekoltu. Czasami z zastosowaniem bananowej odżywczej maski algowej. Specjalna rozgrzana czekolada do masażu silnie pobudza mikrokrążenie i działa drenująco. Do tej czekolady można dołożyć ziarna kakaowca, które odżywiają i regenerują skórę. Dodatkowo efekt rozgrzania pomaga eliminować toksyny, zwiększając penetrację składników aktywnych. Kakaowy i kawowy zapach uspokaja i wycisza. Masaż czekoladą odbywa się na całym ciele. Koszt zależy oczywiście od partii ciała oraz czasu. Masaż czekoladą wpływa relaksacyjnie i odprężająco na ciało. Napina skórę co powoduje jej znaczne wygładzenie.

Masaż czekoladowy to świetny odżywczy zabieg na całe ciało na bazie czekolady i często wanilii. Polecany do każdego rodzaju skóry. Posiada silne właściwości odżywcze, nawilżające, przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe. Maska czekoladowa doskonale oddziałuje na zmysły, przynosząc ukojenie, odprężenie oraz relaks. Każda kobieta ceniąca sobie chwile relaksu powinna udać się na masaż czekoladą. Jego koszt to około 200 złotych i zależy ode partii ciała.