Polecane nasiona marihuany

Jeżeli chcemy kupić nasiona marihuany, najlepiej zdecydować się na feminizowane, albowiem tylko takie gwarantują nam wydanie plonu. W przypadku zakup ziaren regularnych takiej pewności nie mamy, toteż zainteresowanie nimi z wolna maleje.

Zakup wysokogatunkowych żeńskich nasion marihuany

wysokogatunkowe nasiona marihuany żeńskiePestki regularne są bardzo tanie, ale ich zakup można by porównać do gry w ruletkę, gdzie obstawiamy tylko czarne lub czerwone. Mamy wtedy 50% szans na wygraną, jak i w przypadku nasion, z których nigdy nie wiadomo, co wyrośnie. Równie dobrze, na kilka zakupionych pestek, żadna może nie okazać się żeńska lub takimi mogą okazać się wszystkie. Natomiast zakup nasion feminizowanych daje nam blisko 100% pewności, że wyrosną z nich żeńskie rośliny, zdolne do wydania plonu. Wysokogatunkowe nasiona marihuany żeńskie, co zrozumiałe, są droższe od regularnych, jednakże nie są to duże różnice. Najczęściej jest to kwestia kilku-kilkunastu złotych. Gdzie kupić nasiona? Możemy to zrobić w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, przy czym to te drugie cieszą się największą popularnością wśród klientów. Zasługa w tym zapewne niższych cen oraz bardziej urozmaiconego asortymentu. Jeżeli chodzi o przechowywanie ziaren, to najlepiej zadbać o miejsce suche i zaciemnione, wtedy znacznie wydłużymy czas ich przydatności do użycia. Przesyłki ze sklepów online przychodzą zawsze w małych, niesugerujących zawartości opakowaniach, oczywiście w trosce o dyskrecję klientów.

Feminizowane nasiona konopi to znacznie lepsze rozwiązanie, zwłaszcza dla growerów, którym na czasie zależy najmocniej. Co prawda zakup takich ziaren jest bardziej kosztowny, ale należy to potraktować jako inwestycję, która na pewno się opłaci. Zwłaszcza, że w przypadku zakupu nasion regularnych z reguły nie zyskuje się nic.