Polecane oczyszczacze powietrza z filtrem węglowym

Wielu z nas w swoim domu jakiegoś czasu zawsze w okresie jesienno-zimowym ma włączony oczyszczacz powietrza. Wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i pyły, które są z roku na rok coraz bardziej przekraczane budza w nas niepokój. Szczególnie jeśli mamy małe dzieci to powinniśmy zainwestować dobrej klasy oczyszczacz powietrza.

Oczyszczacze powietrza w każdym domu

filtry węglowe do oczyszczania powietrzaJeśli mieszkamy w dużej aglomeracji, gdzie bardzo często przekraczane są dopuszczalne normy pyłu w powietrzu to powinniśmy zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza. Takich oczyszczacze w wielu sklepach z elektroniką jest bardzo dużo. Dobierany jest oczyszczacz powietrza do powierzchni danego pokoju. Jeśli chcemy go postawić w pokoju dziecięcym to musieli wiedzieć jaki metraż jest w takim pokoju. Taki oczyszczacz powietrza sprawdzonych firm, a takich jest bardzo dużo, ma kilka trybów pracy. W nocy można go ustawić na tryb cichy dzięki czemu nie budzi on w nocy domowników. Polecane filtry węglowe do oczyszczania powietrza kosztują około 100 złotych. Taki filtr Węglowy w oczyszcza czuł powietrza wystarcza nawet na dwa lata użytkowania. Oczywiście większości oczyszczacze powietrza ma wskaźnik ile zostało jeszcze procent takiego filtra. Większość również z nich można sterować za pomocą aplikacji w telefonie. Dzięki czemu możemy włączyć oczyszczacz powietrza zanim wrócimy do domu.

Czystość powietrza z roku na rok w Polsce ulega pogorszeniu. Przekroczone normy stężenia różnych pyłków niebezpiecznych powodują różnego rodzaju choroby płuc zarówno u dorosłych i u dzieci. Warto zatem przed okresem jesienno-zimowym kiedy ludzie palą w piecach różnymi śmieciami, zaopatrzyć się w dobre i polecane oczyszczacz powietrza z filtrem węglowym. Koszt filtra to około 100 zł i jest on wymieniane raz na dwa lata.