Pompy ciepła – promocja.

W ostatnim numerze krośnieńskiego dziennika „Wieści z Krosna” na stronach poświęconych reklamom oraz ogłoszeniom reklamowym, przeczytać można było między innymi ogłoszenie zatytułowane: „Pompy ciepła Toruń – wyprzedaż”. Dalsza część ogłoszenia przedstawiała się w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo nowoczesnych i profesjonalnych pomp ciepła, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy „Pompex”.

Firma budowlana z Torunia zamontuje pompy ciepła

Firma budowlana Grudziądz „Pompex” powstało w roku dwa tysiące trzecim. Od początku swojej działalności zajmujemy się produkcją oraz instalacją pomp ciepła. Nasze produkty odznaczają się trwałością, profesjonalnym wykonaniem, łatwą obsługą oraz niewielkim poborem prądu. Dzięki profesjonalnej kadrze naszych pracowników instalacja naszych pomp ciepła przebiega w sposób szybki oraz fachowy. Są to najlepszej jakości usługi budowlane. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów są nagrody oraz certyfikaty, jakie otrzymaliśmy na przełomie ostatniej dekady. Taki był tekst ogłoszenia. Później firma mówiłam iż w okresie wakacyjnym, przygotowali niecodzienną promocję. Jeżeli w czasie od lipca do końca sierpnia ktoś zdecyduje się na usługi budowlane z naszej firmy, to zapłaci za nie o trzydzieści procent mniej.

Wszystkich zainteresowanych ofertą Odwoływali do swojej strony internetowej, zapraszali także do zapoznania się z ofertą pomp ciepła, szczególnie ich najnowszych modeli.