Popularny Xela Rederm

 

Temat zmarszczek jest doskonale znany każdej kobiecie niemalże w każdym wieku. U jednych pojawiają się one już po dwudziestym piątym roku życia, a u innych dopiero po trzydziestym, jednak walka z nimi zawsze przebiega tak samo.

Kiedy można stosować wypełniacze?

xela redermNasza skóra posiada naturalne możliwości regenerujące, jednak z czasem one słabną. Zmniejsza się ilość kolagenu w skórze przez co staje się ona wiotka i pomarszczona. Taki widok dla wielu kobiet jest nie do przyjęcia, dlatego korzystają z usług gabinetów medycyny estetycznej i chirurgów. W walce ze zmarszczkami najlepiej działać profilaktycznie, ponieważ nie powstają one w ciągu jednej nocy. Niewłaściwa pielęgnacja, niezdrowy tryb życia, a także predyspozycje genetyczne sprawiają, że skóra szybko się starzeje. Na widoczne zmarszczki najlepszym sposobem jest zastosowanie wypełniacza Xela Rederm, który łączy w sobie czysty kwas hialuronowy i kwas bursztynowy o podwójnym działaniu synergicznym w zabiegach estetycznych. Jest to jedyny na rynku preparat, który wpływa na procesy metaboliczne w skórze. Dzięki temu wzrasta żywotność komórek, jak również zapewniona jest większa ochrona przed uszkodzeniami. Stosowanie tego preparatu jest polecane osobom po trzydziestym piątym roku życia. Jego aplikacja może się odbywać na dwa sposoby: metodą liniową i grudkową. Pierwsza z nich dotyczy korekty opadającej powieki, zmarszczek na dekolcie, między brwiami, na czole czy policzkach. Natomiast metoda grudkowa stosowana jest przy faceliftingu.

Ponieważ skóra cały czas się starzenie i zmienia się jej wygląd, to także zabiegi medycyny estetycznej trzeba powtarzać lub poprawiać co jakiś czas. Wypełniacz tej marki ma przedłużone działanie i może być dostępny w wersji ze środkiem przeciwbólowym lub bez niego.

Więcej informacji o Xela Rederm znaleźć można na: https://dermafillers.pl/