Poszukiwanie wykształconego dietetyka

Prowadzę specjalną poradnię dietetyczną. Mam bardzo dużo pacjentów. Ostatnio mój dietek przeprowadził się do innego miasta, więc musiałam z nich rozwiązać umowę o pracę. Teraz poszukuję kogoś, kto godnie zastąpiłby go na tym stanowisku.

Znalezienie wykształconego dietetyka

wykształcony dietetyk z krakowaZależy mi na tym, by ta osoba była dobrze wykształcona. Do tej pory moimi pacjentami zajmował się wykwalifikowany dietetyk, którego ludzie cenili. Dobry dietetyk musi mieć wykształcenie wyższe, oczywiście w tym kierunku. Najlepiej byłoby, gdyby miał jakieś doświadczenie. Wystawiłam ofertę pracy na swojej stronie internetowej. Wiem, że dużo osób odwiedza moją stronę internetową. Wystawiłam jeszcze ofertę na stronie ogłoszeń. Można ją znaleźć, wpisując w wyszukiwarce internetowej zagadnienie: wykształcony dietetyk z krakowa. Będę cierpliwie czekać na zgłoszenia. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny. Po kilku dniach miałam już u siebie dwa zgłoszenia. Jeszcze do nich nie zaglądałam, ponieważ pozostało jeszcze kilka dni do zakończenia ogłoszenia. Chcę sprawiedliwie podejść do zgłoszonych ofert. Po tych kilku dniach miałam łącznie trzy oferty. Nikt więcej się nie zgłosił. Nadszedł w końcu moment, w którym mogę zajrzeć do ofert nadesłanych do mojej poradni. Wszyscy mieli wykształcenie wyższe w kierunku dietetyki. Tylko jedna osoba miała doświadczenie w renomowanej poradni dietetycznej. Postanowiłam zatem, że przyjmę tę osobę na stanowisko dietetyka. Mogę z nim podpisać umowę o pracę.

Myślę, że będę z tej osoby zadowolona. Opowiedział mi na rozmowie kwalifikacyjnej, co należało do jego obowiązków, oraz jakie przypadki miał w poprzedniej poradni dietetycznej. Naprawdę jego osiągnięcia robią wrażenie. Przyjmuję go do pracy z wielką dozą zaufania do jego pracy.