Potrzebowałam porady prawnej

Ostatnio miałam problem z moim byłym mężem, który przestał płacić alimenty na nasze dzieci. W ogóle jeśli mam być szczera, to przestał się nimi interesować. A wiedziałam, że bardzo dobrze mu się powodzi. Starałam się z nim dogadać, jednak bardzo to utrudniał. W końcu doszłam do wniosku, że nie ma to najmniejszego sensu i o wiele lepiej będzie, jak załatwię to przez prawnika.

Skorzystałam z kompleksowego doradztwa prawnego

kompleksowe doradztwo prawne w gdyniNajpierw jednak musiałam znaleźć kogoś, kto świadczy kompleksowe doradztwo prawne w Gdyni. Zależało mi na kimś doświadczonym w sprawach cywilnych, związanych z procesem alimentacyjnym. Na szczęście znalezienie takiej osoby nie okazało się zbytnio trudne. Moja koleżanka poleciła mi bardzo dobrego prawnika, z którego usług sama wielokrotnie korzystała. Świadczył on kompleksowe doradztwo prawne i miał wieloletnie doświadczenie na rynku. Pomagał między innymi w konstruowaniu odpowiednich pism procesowych i podpowiadał, jakie działania prawne będą najlepsze dla danej osoby. Do każdego klienta podchodził w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem i zawsze dokładnie badał sprawę. Na życzenie strony mógł zostać także pełnomocnikiem procesowym, co w mojej sytuacji było bardzo przydatne. Wiedziałam, że dzięki temu cała sprawa znacząco się przyspieszy. Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja.

Byłam bardzo zadowolona z jego usług. To nie tylko wykształcony prawnik, który pomógł mi szybko i bez zbędnych formalności załatwić sprawę, ale przede wszystkim niezwykle sympatyczny i empatyczny człowiek. Według mnie to bardzo istotna cecha dla prawników, szczególnie gdy biorą udział w tak wrażliwych, wręcz rodzinnych sprawach, które jak się okazały, przynajmniej w moim przypadku swój finał miały w sądzie.