Potykacze – Twój pomysł na reklamę.

potykaczeKażdy przedsiębiorca (czy to dużej czy małej firmy) zwraca szczególną uwagę na reklamę swojego przedsiębiorstwa. Dba o to, by usłyszeli o nim wszyscy. Czasem reklamuje swoją markę, innym razem jakiś konkretny produkt.

Nie każdego właściciela stać na opłacanie drogich bilbordów reklamowych. Faktem jest, że przykuwają wzrok ze względu na swój rozmiar, lecz można też zastosować inne możliwości równie skutecznej reklamy. Każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na zakup czegoś w rodzaju bilbordu, tylko, że w mniejszej cenie i w mniejszym formacie. Mam na myśli potykacze. Jest to rodzaj stojaka, który wykorzystuje się najczęściej podczas kampanii reklamowych i różnych eventów. Można je umieszczać wewnątrz i na zewnątrz budynków (np. przed sklepami, restauracjami, kinami). Dostępne są potykacze jednostronne, jaki i takie, gdzie plakat można zawiesić z obydwu stron. Sposób mocowania na nich plakatów jest zróżnicowany. Może wchodzić w ramę na zasadzie ramki do zdjęć lub wykorzystywać do tego tablicę przymykową. Niektóre firmy oferują stojaki, których ramy można polakierować. Mają w swojej ofercie również bardziej spersonalizowane usługi jak możliwości wyboru konfiguracji tablic i ich wielkości.

Wygląd stojaków jest bardzo zróżnicowany. Klient ma prawo dokonać wyboru koloru ramy oraz poniekąd materiału, z którego zostanie wykonana. Potykacze Bydgoszcz to bardzo opłacalny zakup. Przy poniesieniu jednorazowych kosztów można zmieniać reklamę swojej firmy przez nieograniczoną ilość razy. W przypadku bilbordów za każdą zmianę trzeba płacić.

 

Leave a Reply