Praca manicurzystki i zestaw do paznokci hybrydowych

 Pracuję jako manicurzystka we własnym salonie kosmetycznym. Razem z koleżanką mamy go na spółkę, ja wykonuję paznokcie, a ona zabiegi na twarz i ciało. W swojej pracy muszę się doskonalić, bo co jakiś czas wprowadzane są różne nowości.

Zestaw do paznokci dla profesjonalistki

profesjonalny zestaw do paznokci hybrydowychDawniej modne były tak zwane tipsy, czyli paznokcie akrylowe lub później żelowe. Mogły mieć rożne kształty, od bardziej naturalnych i zaokrąglonych, poprzez równane na prosto, kończąc na lekko zaostrzonych, o których mężczyźni mówią, że przypominają szpony. Trzeba było się dostosować do rynku, i do mody panującej wśród klientek, choć sama nie chciałabym mieć takich paznokci. Bardziej podobają mi się naturalne i zadbane. Ostatnio byłam na kursie odnośnie manicure hybrydowego. Była to wtedy nowość i mało kto chciał iść na kurs. Jednak potem kiedy w internecie pojawił się profesjonalny zestaw do paznokci hybrydowych w dobrej cenie jak również wiele recenzji blogerek urodowych to przyszedł na hybrydę prawdziwy boom. Zaraz po kursie sama kupiłam sobie taki zestaw wraz z pięcioma lakierami, żeby klientki miały wybór. Potem jeśli manicure się przyjmie to mogę kupić więcej kolorów i ozdoby. Ponoć w internecie był jakiś filmik znanej blogerki, która pokazywała jak wygląda manicure hybrydowy i jakie on ma zalety. Po tym miałam cały zalew klientek, które też chciały mieć takie paznokcie. To mnie cieszyło,bo miałam bardzo dużo zleceń. Dokupiłam więcej akcesoriów do manicure hybrydowego, jak również inne kolory lakierów.

Mam nadzieję, że moda na paznokcie hybrydowe szybko nie przeminie. Zainwestowałam w wiele rzeczy potrzebnych do jego wykonania, więc chciałabym, żeby inwestycja się zwróciła. Wiem teraz jak szybko i sprawnie wykonać każdy rodzaj manicure, w tym hybrydowy.